Krzesła skandynawskie do ogrodu – niebanalna aranżacja

Istnieje wiele sposobów na to, jak można zaaranżować ogród czy taras. Wśród wielu propozycji styl skandynawski jest coraz chętniej wykorzystywany. Krzesła skandynawskie do ogrodu pozwolą na stworzenie wygodnej przestrzeni do podawania kawy, ale też do wykreowania letniej jadalni.

Krzesła skandynawskie do ogrodu – czym odznacza się ten styl?

Styl skandynawski jest ceniony i lubiany przez Polaków od wielu lat. Do niedawna dotyczył on wyłącznie przestrzeni domowych czy mieszkalnych – dzisiaj z powodzeniem sprawdza się on również podczas aranżowania ogrodów czy tarasów. Styl skandynawski łączy prostotę, wysoką estetykę oraz wykorzystanie funkcjonalnych mebli. Stonowane kolory w stylu skandynawskim mogą być przełamane dodatkami w kolorach kontrastujących. Szukając elementów do stworzenia aranżacji skandynawskiej blisko domu, warto postawić na niebanalne meble. Krzesła skandynawskie do ogrodu pozwolą na wprowadzenie niebanalnego designu i wykreowanie przestrzeni, która zachęcać będzie do odpoczynku. Jakie modele krzeseł wybrać?

Krzesła skandynawskie do ogrodu z rattanu i technorattanu

Chcąc wykorzystać krzesła skandynawskie do ogrodu, warto zwrócić uwagę na modele technorattanowe i rattanowe. Krzesła skandynawskie technorattanowe doskonale wpisują się w nowoczesne trendy, są wykonane z materiałów syntetycznych, więc odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia i ścieranie. Technorattanowe krzesła skandynawskie dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie mebli do istniejącej aranżacji przestrzeni.

Rattanowe krzesła skandynawskie to druga, niebanalna propozycja na to, jak zmienić przestrzeń ogrodu. Krzesła takie tworzone są z naturalnych pnączy rattanowych, pozyskiwanych wyłącznie z etyczny sposób z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Meble rattanowe przyciągają wzrok i całkowicie zmieniają odbiór przestrzeni wypoczynkowej.

 

 

Kalinowski@chuck.com.pl