Nowoczesne meblościanki – jak są projektowane?

Zaprojektowanie niebanalnej przestrzeni wypoczynkowej salonu czy pokoju dziennego nie sprawia dzisiaj żadnych problemów. Do wyboru mamy nieograniczoną liczbę oryginalnych kolekcji meblowych i dekoracji, które pozwolą na zmianę przestrzeni.

W jaki sposób tworzone są nowoczesne meble do salonów?

Meble dedykowane do salonów i pokojów dziennych są tworzone z dbałością o najmniejsze detale. Projektanci proponują meble wykonywane z płyty meblowych laminowanych oraz lakierowanych – odznaczają się one wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia, działanie wilgoci. Płyty dostępne są w pełnej gamie kolorów, jak również dekorów imitujących naturalne drewno. W ten sposób możliwe jest prowadzenie nuty natury do wnętrz. Na polskim rynku bez trudu znaleźć można również meble wykonywane z litego drewna – warto się jednak liczyć z tym, że są one droższe. Możliwe jest też zakupienie mebli z płyt fornirowanych – są one nieco tańsze niże meble z litego drewna. Kolekcje meblowe zaskakują ilością elementów – w salonie wykorzystać można pojemne szafy, komody, ale również regały, przeszklone witryny, półki. Wiele kompletów posiada również stoliki kawowe, które z powodzeniem ustawić można w pobliżu kompletu wypoczynkowego.

Oryginalne meblościanki – prosty sposób na niebanalne wnętrze!

Meblościanki są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych kompletów meblowych. Taka elegancka ściana z telewizorem doskonale sprawdzi się w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach. Unowocześniona wersja klasycznego mebla bije rekordy popularności! Nowoczesne meblościanki składają się z kilku elementów – najczęściej jest to szafka pod TV z dodatkowymi półkami i szufladami, przeszklone regały, szafki i półki. Wiele z dostępnych modeli posiada też zintegrowane oświetlenie.

Kalinowski@chuck.com.pl