Oryginalnie zaprojektowana przestrzeń tarasowa

Odpoczynek blisko zieleni i słońca to doskonały sposób na relaks. Nie musimy wyjeżdżać daleko za miasto, aby skorzystać z letniej aury – przydomowe tarasy i ogrody sprawdzą się tu idealnie. Zaprojektowanie takiej przestrzeni nie jest trudne – konieczne są wygodne meble ogrodowe, ale też elementy dekoracyjne. Jednym z chętniej kupowanych produktów w ostatnich latach jest promiennik gazowy.

Czym jest promiennik gazowy?

Promienniki gazowe to urządzenia, które jeszcze do niedawna kojarzone były z restauracjami i kawiarniami. Stawiano je w ogródkach letnich, aby wieczorami mogły podnosić komfort klientów wybierających miejsca na świeżym powietrzu. Dzisiaj promiennik gazowy można mieć we własnym ogrodzie czy na tarasie – urządzenie to pozwoli na stworzenie przyjemnej atmosfery podczas letniego spotkania przy grillu i wieczornej lampce wina. Wysokiej jakości promienniki gazowe zaproponuje sklep vulkan.com.pl. Promienniki gazowe to urządzenia, które zasilane są butlą z gazem – emitują one ciepło nawet w promieniu do 5 metrów. Oznacza to, że znacząco podnoszą komfort wypoczynku dla wszystkich osób przebywających na tarasie. Promienniki gazowe projektowane są zgodnie z obowiązującymi trendami. Oznacza to, że świetnie wpiszą się w nowoczesne przestrzenie.

Co warto wiedzieć przed kupnem promiennika gazowego?

Promienniki zasilane są butlą z gazem – jest ona umieszczona wewnątrz urządzenia, aby nie wpływać na estetykę otoczenia. Urządzenia są niezwykle proste w obsłudze, a ich montaż nie zajmuje wiele czasu. Istotne jest również to, że dostępne na polskim rynku produkty posiadają odpowiednie certyfikaty oraz zabezpieczenia, jak np. automatyczny wyłącznik. Użytkownicy mogą regulować wysokość płomienia, a tym samym: szybkość spalania gazu.

 

 

Kalinowski@chuck.com.pl

deo.pl ari.pl https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/