Nowoczesne meble technorattanowe

Wśród licznych propozycji na ciekawy komplet ogrodowy meble technorattanowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem od wielu lat. Jedna z przyczyn takiego stanu rzeczy jest fakt, że meble te co roku są prezentowane w nowej odsłonie, a projektanci dbają o to, aby komplety były dopasowane do potrzeb konkretnych kupujących. Co warto wiedzieć o meblach technorattanowych?

Komplety wypoczynkowe technorattanowe

Najchętniej kupowane są bez wątpienia komplety wypoczynkowe z technorattanu, składające się z sof narożnych, klasycznych sof dwuosobowych wygodnych foteli, stolików kawowych. Do mebli wypoczynkowych zaliczamy również eleganckie leżanki ogrodowe z regulowanymi zagłówkami oraz wiszące fotele w kształcie kokonów. Meble technorattanowe wypoczynkowe wykorzystywane są najczęściej tam, gdzie mamy więcej miejsca do zagospodarowania, a więc w ogrodach, jak i na tarasach. Meble technorattanowe możemy zestawiać z poduszkami, dedykowanymi siedziskami czy pledami, aby dodatkowo podnieść nasz komfort – mówią sprzedawcy ze sklepu gardenspace.sk. Technorattanowe komplety wypoczynkowe w okresie jesieni i zimy warto chronić przy pomocy dedykowanych pokrowców ogrodowych.

Meble technorattanowe kawowe

Na balkonach czy niewielkich tarasach również możemy stworzyć wygodny kącik wypoczynkowy – konieczne będą komplety kawowe, składające się najczęściej ze stolika oraz 2-3 wygodnych foteli. Takie meble technorattanowe cenione są przede wszystkim w dużych miastach: niewielkie balkony to domena mieszkań blokowych, jednak nie wykluczają one tworzenia własnych stref relaksu. Aby odgrodzić się od ulicznego szumu i zgiełku możemy dodatkowo zawiesić doniczki z roślinami na barierkach. Taka zielona bariera ochroni nas przed spojrzeniami sąsiadów i da namiastkę miejskiej dżungli!

Kalinowski@chuck.com.pl