Które ubezpieczenie OC/AC będzie najlepsze?

Wszystko tak naprawdę zależne jest od indywidualnych preferencji, w tym chociażby od wieku samochodu, który się posiada. Wykupienie ubezpieczenie OC/AC powinno zostać poprzedzone badaniem rynku, jakie należy przeprowadzić.

Autocasco na samochód

Ubezpieczenie OC/AC dotyczy nie tylko samochodów osobowych, ale także dostawczych, ciężarowych, autobusów, czy też nietypowych pojazdów. To także motocykle, których nie brakuje na polskich drogach. Jak więc widać – różne typy pojazdów, jakie trzeba wziąć pod uwagę, decydując się na wykupienie AC. Może ktoś powie, że AC zalicza się do grona polis, których celem jest naciąganie na pieniądze, ale czy na pewno? W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę fakt posiadania młodego samochodu. Przecież o wypadki nietrudno – niekoniecznie muszą one być spowodowane z naszej winy, ale nie brakuje na polskich drogach nieostrożnych kierowców.

Ubezpieczenie OC/AC od agenta

Jeżeli ktoś nie wie, na czym mu dokładnie zależy lub też która z dostępnych propozycji będzie najkorzystniejsza, powinien udać się do agenta ubezpieczeniowego. Tylko dzięki jego pomocy będzie można wybrać dobrą polisę Autocasco. W szczególności, że istnieje wiele opcji, jak np. mini AC. Warto więc dokładnie przeanalizować, dostępne możliwości, pod czujnym okiem sprawdzonego agenta ubezpieczeniowego. Tym bardziej, że polisa na jeden rok obowiązywania nie kosztuje wielkich pieniędzy, a będzie w stanie ochronić solidnie majątek – w tych najmniej spodziewanych sytuacjach na drogach. 

 

Kalinowski@chuck.com.pl