Jak zaprojektować tarasy przydomowe zadaszone?

Własny taras to wiele możliwości aranżacji – wśród najchętniej wykorzystywanych pomysłów są tarasy przydomowe zadaszone. Zadaszona przestrzeń pozwoli na korzystanie z tarasu kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Pogoda nie będzie już żadnym problemem!

Tarasy przydomowe zadaszone – jakie meble wybrać?

Podstawą na naszym tarasie są meble. Szeroki wybór kompletów meblowych pozwoli nam dobrać produkty dopasowane do naszych potrzeb. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się meble technorattanowe – są one nie tylko bardzo trwałe, ale również zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych. Meble technorattanowe dostępne są zarówno w kolekcjach klasycznych, jak i nowoczesnych, inspirowanych najnowszymi trendami. Warto również zwrócić uwagę na dodatki z technorattanu: donice oraz skrzynie ogrodowe. Tarasy przydomowe zadaszone wyposażone w meble technorattanowe staną się centralnym punktem letniego odpoczynku!

Tarasy przydomowe zadaszone – wybieramy pergolę

Nowoczesne pergole ogrodowe i tarasowe to produkt, który coraz częściej widać w przestrzeni wypoczynkowej. Tarasy przydomowe zadaszone wykorzystujące pergole ogrodowe to miejsca, z których będziemy mogli korzystać na wiele sposobów.

Jak skonstruowana jest nowoczesna pergola? Jej konstrukcja wykonana jest z elementów aluminiowych malowanych proszkowo. Oznacza to, że struktura konstrukcji zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Na szczycie zadaszenia osadzony jest dach – w najchętniej wybieranych modelach jest on wykonany z aluminiowych listew, które mogą obracać się wokół własnej osi. Dachy są zabezpieczone przed nagrzewaniem się, przez co w ich cieniu panuje przyjemny chłód. Zintegrowana rynna sprawi, że deszcz będzie spływał poza obręb tarasu.

 

 

Kalinowski@chuck.com.pl