zdrowy-trend

Zdrowy trend – dieta pudełkowa

Rewolucja w zdrowym żywieniu! Dieta pudełkowa – nowy trend w dietetyce, który przebojem wdarł się do środowiska zwolenników zdrowego trybu życia. Firmy oferujące gotowy posiłek pod czujnym okiem dietetyka powstają jak grzyby po deszczu. Odpowiednia dieta pudełkowa plus wylany pot podczas ćwiczeń fizycznych czynią cuda, likwidują kompleksy, pozwalają uwierzyć w siebie i eksponować swoje piękne ciało w upalne dni na plaży.

Catering w nowym wydaniu

W zdrowym ciele zdrowy duch to właśnie motto przyświeca wszystkim zwolennikom zdrowego żywienia. Naprzeciw zapotrzebowaniu na zdrowe i zbilansowane posiłki wchodzi odpowiednio dobrana dieta pudełkowa. Żeby przekonać się na własnej skórze o dobrodziejstwach i efektach płynących z takiej diety trzeba skonsultować się ze specjalistą. To on ustali i skomponuje posiłki bezpośrednio pod nasze wymagania, które jako dieta zbilansowana i odpowiednio dobrana zostaną dostarczone przez wyspecjalizowaną w tym firmę wprost w nasze ręce. Dietetyk dobierze dietę w zależności od naszych potrzeb, czyli wartość kaloryczna posiłku, wiek, płeć, aktywność fizyczna oraz rodzaju wykonywanej pracy. Dla naszego bezpieczeństwa powinniśmy także skonsultować się z lekarzem, żeby nie zrobić sobie krzywdy zbyt małą ilością składników odżywczych. Gdy już mamy błogosławieństwo lekarza musimy wybrać dietą cateringową w przeciwnym wypadku, będziemy zmuszeni sami przygotować sobie posiłki.

Rozwiązanie dla zabieganych

Pierwsza forma, dowóz gotowej diety, pozwoli zaoszczędzić nam czas i jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych ludzi, mankamentem tej diety są dość wysokie koszta. Oprócz tego nie mamy pewności czy wszystkie składniki będą odpowiadać naszym gustom i czy pochodzą z odpowiednich ekologicznych źródeł. Rynek posiłków z diety pudełkowej rośnie w oczach, konkurencja jest coraz większa, a co za tym idzie ceny mogą spadać kosztem jakości potrawy. Alternatywa dla cateringu jest samodzielne przygotowywanie posiłków w domu. Metoda ta jest czasochłonna i mało wydajna. Żeby czuć się komfortowo podczas diety należy przygotować i zjeść około 5 posiłków dziennie. Za takim trybem przygotowywania posiłków przemawia zdalna praca w domu, praca on-line. Przeczytaj więcej na ten temat na http://www.krispol1liga.pl/

Kalinowski@chuck.com.pl