Wysokiej jakości kuchnie na wymiar

 

Jak zmienić naszą kuchnię, aby była jednocześnie funkcjonalna, elegancka i dopasowana do naszych potrze? Wśród rekomendowanych rozwiązań wymienia się dzisiaj kuchnie na wymiar. Nowoczesne wzornictwo, praktycznie nieograniczony wybór elementów i akcesoriów oraz możliwość zabudowania nawet najmniej ustawnego wnętrza to tylko niektóre z wielu zalet tego rozwiązania.

Wysoka jakość i wybrane przez nas akcesoria

Jakie są największe zalety kuchni na wymiar? Przede wszystkim kuchnie na wymiar tworzone są na indywidualne zamówienie, przez co odznaczają się wysoką precyzją wykonania w porównaniu do produktów tworzonych masowo. Kuchnie takie przez wiele lat będą cieszyć nasze oczy. Druga istotna kwestia to możliwość zabudowy problematycznych pomieszczeń: kuchnie na wymiar pozwolą na zabudowanie przestrzeni aż pod sufit, jednocześnie wykorzystując problematyczne wnęki – mówią pracownicy firmy Rega Meble z Bielska-Białej, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości mebli kuchennych. Kuchnie na wymiar to również świetne rozwiązanie, kiedy nasza kuchnia ma być aneksem.

Klienci decydujący się na kuchnie na wymiar mają praktycznie nieograniczony wybór związany z materiałami, elementami wykończeniowymi, akcesoriami. Mogą oni wybierać w szerokim wachlarzu laminatów, dekorów, akryli czy fornirów, zdecydować się na elementy z naturalnego drewna. Podobnie jest z akcesoriami – możemy zadecydować o zawiasach, podnośnikach, rodzajach prowadnic.

Meble według naszego pomysłu!

Kuchnie na wymiar dają wyjątkową możliwość zaprojektowania własnej kuchni od podstaw. W praktyce oznacza to, że będzie to kuchnia autorska, zgodna z naszymi potrzebami i pomysłem. Samodzielnie również możemy wybrać rodzaj oświetlenia naszych mebli, co pozwoli na wygodniejsze korzystanie z kuchni, jak i podkreślenie jej walorów.

Kalinowski@chuck.com.pl