Klasyczna sofa technorattan w nowej odsłonie

Odpoczynek blisko zieleni i natury to świetny sposób na relaks i podładowanie wewnętrznych akumulatorów. Chcąc jak najlepiej wykorzystać lato warto zastanowić się w jaki sposób zaaranżować przydomowy taras czy ogród. Wśród najchętniej kupowanych mebli ogrodowych wymieniana jest sofa technorattan. Jak wykorzystać ją w naszej przestrzeni przydomowej? Czy sofa zapewni nam komfort?

Sofa technorattan i parasol ogrodowy – zestaw idealny

Jak stworzyć proste i zarazem wygodne miejsce wypoczynkowe? Okazuje się, że nie trzeba wiele – sofa technorattan to strzał w dziesiątkę, kiedy szukamy mebla funkcjonalnego, wygodnego i trwałego. Nowoczesne meble technorattanowe są jednymi z najchętniej kupowanych – klienci cenią sobie ich wysoką jakość, jak również elegancki design. Meble technorattanowe świetnie sprawdzają się w aranżacjach nowoczesnych, jak i klasycznych, w formie retro czy w ogrodach rustykalnych. Sofa technorattan to propozycja dla najbardziej wymagających – mebel ten pozwoli na wygodne usadzenie gości czy na odpoczynek w pozycji horyzontalnej, kiedy przyjdzie taka potrzeba. Sofa technorattan może być uzupełniona licznymi poduszkami czy pledami. Miejsce wypoczynkowe z sofą uzupełnijmy parasolem ogrodowym o szerokiej czaszy.

Sofa technorattan – trwała konstrukcja mebla

Konstrukcja mebli technorattanowych jest gwarancją ich wysokiej jakości – stelaże tworzy się z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Niska waga sprawia, że podnoszenie czy przesuwanie takiego mebla nie sprawia najmniejszego problemu. Wierzch mebla wykonany jest z plecionki technorattanowej – materiał ten jest nieporowaty, zabezpieczony zarówno przed wilgocią, jak i silnym promieniowaniem UV. W okresie jesieni i zimy meble technorattanowe możemy przykrywać pokrowcami poliestrowymi, które uchronią je przed osiadaniem kurzu i wilgocią.

 

 

 

Kalinowski@chuck.com.pl

ishcourse.pl Industrialny dębowy stolik nocny loft https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/