Gdzie powinna stać szafa na kurtki?

Gdzie powinna swoje miejsce znaleźć szafa na kurtki? Tak, najbardziej rozsądna odpowiedź to przedpokój. Aczkolwiek nie jest to obowiązek, ponieważ taki mebel może znaleźć swoje miejsce również w garderobie, czy też w innej części domu.

Szafa na kurtki w garderobie

Tak, jest to mniej oczywisty przypadek, ale w niektórych domach można spotkać specjalnie wydzielone garderoby, gdzie trzymane są wszystkie ubrania – najczęściej dorosłych domowników. W tej oto garderobie znajduje się nie tylko szafa na sukienki, bluzki, spodnie, spódnice. To także miejsce, gdzie znajduje się szafa na kurtki. Dzięki temu nikt nie będzie miał problemu ze schowaniem swoich kurtek. W szczególności tych, których akurat nie używa. Szafa na ubrania wierzchnie, znajdująca się w garderobie, służy najczęściej do przechowywania takich kurtek, których akurat nie musimy mieć pod ręką. Reszta, która używana jest na co dzień, na ogół znajduje swoje miejsce w przedpokoju na wieszaku lub też w innej szafie. Jedna szafa nie wyklucza przecież używania innego mebla tego typu.

Pojemna szafa na kurtki w przedpokoju

Szafa na kurtki w przedpokoju jest dobra nie tylko dla domowników, ale również dla gości. Jeżeli miewamy ich często, to faktycznie – z góry warto pomyśleć o takim modelu, gdzie w razie potrzeby będzie można schować kilka kurtek więcej. Na szczęście w obecnych czasach nikt nie będzie miał problemu z tym, aby zakupić takie szafy. W sklepach meblowych oferowane są różnego rodzaju meble, gdzie można przechowywać kurtki. 

 

Kalinowski@chuck.com.pl