Depilacja laserowa – opis i charakterystyka

Depilacja laserowa jest procesem, który na zawsze uwalnia od problemu odrastających włosów z wybranej części ciała. Jako jedyna metoda depilacji oferuje ten efekt w sposób trwały – wszystkie inne mechaniczne depilacje trzeba regularnie powtarzać aby cieszyć się gładką i wolną od owłosienia skórą. Jednak nawet najdokładniejsze golenie może podrażnić skórę i spowodować ból oraz pieczenie. Depilacja laserowa zagwarantuje, że takie problemy pozostaną tylko w wspomnieniach.

 

Metoda działania i miejsca depilacji laserem

Metoda działania depilacji laserowej opiera się jak sama nazwa wskazuję o dobrany laser. Jeszcze jakiś czas temu parametry lasera obierały profesjonalni pracownicy – dziś lasery są bardzo zautomatyzowane. Same potrafią dostosować odpowiednie technologie, moc i długość fali do danego klienta zapewniając mu maksymalną efektywność procesu. Niektóre z laserów potrafią nawet próżniowo zasysać skórę klienta będąc jeszcze bliżej cebulek włosowych i działając jeszcze szybciej i efektywniej. Proces opiera się o nagrzanie melaniny – barwnika znajdującego się w cebulkach włosowych. Podwyższonej temperatury ,,nie wytrzymują” cebulki włosowe ulegając bezpowrotnemu zniszczeniu.

 

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-gdynia/

 

Depilację laserową można przeprowadzać na praktycznie każdej części ciała. Jedyny wyjątek to okolice oczu – aby przypadkowo laser nie spowodował uszkodzenia wzroku. Najczęściej depilowane miejsca to:

-Okolice pach; poczucie estetyki i świeżości podczas przeprowadzenia ćwiczeń na treningu czy poruszania się w gorące dni jest na wagę złota.

-Okolice bikini; pewność siebie na basenie czy plaży jest również bardzo ważna

-Nogi; najczęściej depilowane przez kobiety. To najbardziej czasochłonna partia podatna na zacięcia, dlatego jej trwała gładkość jest bardzo pożądana.

 

Depilacja laserowa Gdynia

Depilację laserową dobrze jest przeprowadzać w doświadczonych i profesjonalnych miejscach. Jednym z nich są salony depilacja.pl, które można spotkać w większych miastach Polski takich jak obecna w nagłówku Gdynia.

 

 

 

Kalinowski@chuck.com.pl