Znajdź piękne i funkcjonalne elementy wyposażenia tarasu

Piękny i funkcjonalny taras to idealne miejsce do odpoczynku i relaksu – wystarczy stolik i wygodne fotele, aby móc czytać książkę na świeżym powietrzu, przyjmować gości filiżanką kawy czy herbaty. Warto zastanowić się nad aranżacją tarasu, aby miejsce to spełniało nasze oczekiwania i pozwalało na obcowanie z naturą.

Wygodne meble wypoczynkowe

Na tarasie centralny punkt powinny zajmować dopasowane do naszych potrzeb meble wypoczynkowe. Topowi producenci zaoferują nam wiele interesujących opcji, w tym meble technorattanowe, meble aluminiowe, meble modułowe. Szukając wymarzonego modelu pamiętajmy o tym, aby kolekcja była wykonana z materiałów wysokiej jakości – meble pozostawione na świeżym powietrzu narażone będą na działanie warunków atmosferycznych, wilgoci, wnikanie brudu.

Dach nad naszymi głowami: wybieramy tarasolę

Do niedawna jedynym sposobem na ochronę przed silnym słońcem było wybieranie parasola ogrodowego. Ten miał swoje wady: pozwalał na zacienienie wyłącznie skrawka przestrzeni. Dzisiaj mamy ciekawą alternatywę: są nią tarasole dostępne na stronie tarasola.pl. Nowoczesne tarasole zaskoczą nas swoimi parametrami, doskonałym wyglądem oraz funkcjonalnością.

Czym jest tarasola?

Tarasole to innowacyjne konstrukcje, których struktura wykonana jest z aluminiowych elementów malowanych proszkowo. Kolor konstrukcji wybiera klient, korzystając z palety ponad 200 barw klasycznych i kolorów drewnopodobnych. Wewnątrz konstrukcji ukryty jest system odprowadzania wody. Dachy tarasoli tworzone są z aluminiowych listew lub też tkaniny trójwarstwowej technicznej. Oba rozwiązania doskonale chronią przed działaniem promieniowania UV, jak również niespodziewanym deszczem. Dachy mogą być rozkładane manualnie lub przy pomocy dedykowanego pilota.

Kalinowski@chuck.com.pl