Zawalczyć o siebie

Piękna sylwetka to nie tylko atrakcyjny wygląd. Piękna sylwetka to przede wszystkim dobre samopoczucie, które podnosi samoocenę oraz daje wiarę we własne siły. Jak zawalczyć o swój wygląd i dobre samopoczucie?

W dzisiejszym świecie wygląd ma bardzo duże znaczenie. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi można podnieść swoją samoocenę, nabrać wiary we własne siły. Niestety nieatrakcyjny wygląd może tą samoocenę bardzo obniżyć. Kobiety starają się dbać o siebie. Zdrowy styl życia, zbilansowana dieta, nie zawsze jednak odnosi to takie skutki jakich się spodziewamy. Gdzie szukać pomocy, gdy mimo ciężkiej pracy sylwetka nie jest taka, o jakiej marzymy?

Jak powiększyć pupę i zmniejszyć brzuch?

Tkanka tłuszczowa pojawia się niepostrzeżenie, za to bardzo trudno jest się jej pozbyć. Jest jednak na to sposób. Dzięki medycynie estetycznej jesteśmy w stanie wymodelować sylwetkę tak, by spełniała nasze wymagania.

Liposukcja jest lekarstwem na oporny tłuszcz, który gromadzi się w okolicach ud, brzucha, czy pupy. Jest to zabieg, który działa miejscowo i pomaga wymodelować niektóre partie ciała. Odsysanie tłuszczu może pomóc również tym kobietom, które zastanawiają się jak powiększyć pupę. Czy powiększenie pośladków jest możliwe dzięki tłuszczowi uzyskanemu w trakcie liposukcji?

Dzięki innowacyjnemu zabiegowi jakim jest lipotransfer możemy powiększyć pupę za pomocą tłuszczu, który został pozyskany z brzucha bądź ud.

Jak wygląda lipotransfer?

Powiększanie pośladków za pomocą lipotransferu jest wykorzystaniem własnych tkanek tłuszczowych, które zostały pozyskane w trakcie zabiegu liposukcji. Jest to metoda mało inwazyjna, a jej największą zaletą jest wykorzystanie własnego” materiału”, który minimalizuje ryzyko powikłań.

Tłuszcz, który zostaje pozyskany w trakcie liposukcji trafia do specjalnej wirówki, w której jest oczyszczany. Dzięki temu zabiegowi pozyskiwane są komórki macierzyste oraz komórki tłuszczowe, które nadają się do kolejnego wszczepienia.

Kolejnym etapem zabiegu jest wstrzyknięcie pobranego tłuszczu w pośladki. Powiększanie pośladków metodą lipotransferu przynosi natychmiastowy efekt. Pupa jest jędrna, powiększona, a przede wszystkim naturalna, czego nie dają sylikonowe implanty.

Zabiegi estetyczne to nie tylko poprawa swojego wizerunku. Musimy pamiętać, że za poprawą wyglądu bardzo często idzie poprawa samopoczucia. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi można zyskać większą pewność siebie. Dzięki medycynie estetycznej nie musimy godzić się na niedoskonałości swojego ciała.

Kalinowski@chuck.com.pl