Zaproś naturę do mieszkania!

Twoje mieszkanie straciło swój dawny blask? Planujesz wielką rewolucję w salonie? Zanim udasz się do sklepu w poszukiwaniu nowych mebli i dodatków, koniecznie zapoznaj się z najświeższymi nowinkami w branży architektonicznej. Jakie trendy dominują w designie w tym roku? Sprawdź!

Meble z drewna znów na czasie

Meble o połyskującej, lustrzanej powierzchni powoli ustępują miejsca zabudowie o bardziej naturalnym wyglądzie. Rośnie zainteresowanie meblami zbudowanymi z litego drewna. Niestety, wymiana mebli na piękny, bukowy lub sosnowy komplet może poważnie nadszarpnąć domowy budżet. Czołowi producenci wyposażenia do domu znaleźli sposób, aby niskim kosztem przemycić do mieszkań naturalne ciepło drewna. Fronty pokryte wysokiej jakości laminatami wiernie oddają strukturę naturalnego surowca, a jednocześnie niewiele kosztują. Dzięki zaawansowanym metodom produkcji, możemy niskim kosztem cieszyć się meblami, które do złudzenia przypominają modele z sosny, dębu czy buka. Doskonałym połączeniem nowoczesnej techniki i urzekającego, naturalnego wykończenia są meble Forte.

Ukwiecona łąka na ścianie

Fototapety – nieodłączne elementy naszych salonów z czasów PRL-u – w wielkim stylu wracają do łask! Nowoczesne, wielkoformatowe grafiki w niczym nie przypominają tandetnych, naturalnych krajobrazów, które znamy z przeszłości. Pokrycie jednej ze ścian ciekawą fototapetą z kwiatowym motywem to doskonały sposób, aby optycznie powiększyć pomieszczenie i dodać aranżacji głębi.

Kwietniki jak z dawnych lat

Czy można wyobrazić sobie piękniejszą ozdobę salonu, niż bujne, kwitnące kwiaty roztaczające wokoło świeży zapach? Absolutnym hitem w modnych wnętrzach są kwietniki nawiązujące do form, które modne były pod koniec ubiegłego stulecia. Na czasie są zarówno wolnostojące konstrukcje, jak i metalowe, naścienne modele.

Kalinowski@chuck.com.pl