Wysyłaj paczki zagraniczne

Zmienia się styl życia Polaków, sposób robienia zakupów czy też prowadzenia biznesu. Co za tym idzie, coraz chętniej wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz możliwości, jakie daje nam zróżnicowany transport. Na rozwój usług kurierskich niebagatelny wpływ mają zarówno oczekiwania klientów, jak i silny rynek e-commerce także w zakresie paczek zagranicznych. Te szczególnie do krajów europejskich nadawane są zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przez firmy. Kurierzy za granicę FlyPak.pl przewożą koperty z dokumentami, małe paczki i palety, a wszystko szybko, tanio i rzetelnie.

Jak wysłać paczkę za granicę?

Znalezienie atrakcyjnej oferty przesyłek kurierskich w dowolne miejsce na świecie nie powinno stanowić żadnego problemu. Przed zapakowaniem paczki koniecznie trzeba sprawdzić, jakich rzeczy nie wolno kurierem przewozić. Taka lista wynika z przepisów międzynarodowych, wewnętrznych ustaleń przewoźnika, ale również z restrykcji wprowadzanych w konkretnych krajach. Paczki wysyłane poza Unię Europejską na przykład muszą dodatkowo przejść kontrolę celną. Warto również poświęcić odpowiednio dużo uwagi temu, by w taki sposób przygotować przesyłkę, aby bezpiecznie dotarła ona do odbiorcy. Kluczem będzie dobranie odpowiedniego opakowania, zabezpieczenia przedmiotów oraz wypełnienie wolnej przestrzeni.

Jak zamówić kuriera za granicę?

Żeby wysłać paczkę za granicę, nie trzeba wcale wychodzić z domu. Zamówienia kuriera dokonujemy w dedykowanym formularzu online. W odpowiednie miejsca wpisujemy podstawowe parametry przesyłki takie jak waga oraz wymiary, podajemy również dane adresowe. Na tej podstawie oraz wybranych opcji dodatkowych zostaje przygotowana wycena różnych firm kurierskich. Poza tym od razu zostaniemy poinformowani o przewidywanym czasie doręczenia przesyłki, a ten uzależniony jest od tego, do jakiego kraju wysyłamy oraz od rodzaju transportu, jaki wybraliśmy. Po zapłaceniu za usługę pozostaje czekać na kuriera zagranicznego, który odbierze od nas paczkę i zawiezie do odbiorcy. Tę drogę możemy śledzić w dedykowanym panelu. Tam również znajdziemy informację, że przesyłka została odebrana.

Kalinowski@chuck.com.pl

etc-sa.com aahasc.org poznajauditt.pl