Wrześniowe przyjemności

Ciepłe, wrześniowe popołudnia stwarzają idealną szansę, aby delektować się ostatnimi podrygami lata i naładować baterie przed zbliżającą się wielkimi krokami jesienią. Mimo tego, że wrześniowa aura nie rozpieszcza już upałem i ostrym słońcem, to wciąż możesz cieszyć się urokami własnego ogrodu. Jak czerpać maksimum przyjemności z wczesnej jesieni? Sprawdź!

Jesienna kolacja

Czy może być lepsza odskocznia od szarej codzienności, niż piątkowy wieczór przy grillu i lampce wina? Póki jeszcze pogoda sprzyja imprezom pod chmurką, nie wahaj się! Znajomi będą zachwyceni, kiedy zamiast wieczoru przed TV będą mogli spędzić wolny czas na małym ogrodowym przyjęciu. Co będzie potrzebne, aby spotkanie było udane? Przede wszystkim pyszne jedzenie oraz dekoracje, które stworzą klimat – lampiony w jesiennych barwach, świece i kwiaty na stole. Aby każdy z gości mógł wygodnie i swobodnie się rozsiąść, warto wzbogacić kolekcję mebli o porządny stół. Stół aluminiowy z rozkładanym blatem sprawdzi się w ogrodzie idealnie. Lekkie aluminium jest całkowicie odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, dzięki czemu stół zachowa swoją nienaruszoną formę niezależnie od kaprysów pogody.

Relaks tylko dla Ciebie

Każdy czasami potrzebuje chwili tylko dla siebie, aby zapomnieć o problemach i w pełni się zrelaksować. Wyciągnij z szafy ciepły koc, zaparz duży kubek gorącej herbaty z korzenną nutą i delektuj się widokiem rozgwieżdżonego nieba! Nie pozwól, aby niewygodny fotel czy krzesło popsuło tę chwilę – najwyższa pora zadbać o siebie, kupując solidne i wygodne meble. Meble ogrodowe ZUMM będą dopełnieniem idealnego wieczoru na tarasie lub w ogrodzie – designerskie huśtawki albo leżaki są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych stołów i krzeseł. Ponadto, wrzesień to najlepszy czas, żeby wymarzony mebel kupić w niezwykle atrakcyjnych cenach!

 

 

 

Kalinowski@chuck.com.pl