Wesele blisko natury – jak je zorganizować?

Obecnie młode pary pragną, aby ich wesele było nietuzinkowe i zgodne z obowiązującym trendami. Od kilku lat panuje moda na wesela w stylu wiejskim, jednak ze smakiem i odpowiednimi dodatkami. Bliskość natury to jednak nie ślub w improwizowanej stodole – to ślub blisko lasów, parków jezior. Czy obecnie możliwe jest znalezienie podobnego miejsca w Polsce? Tak!

Świętuj z bliskimi nad jeziorem!

Szukając idealnego miejsca na wesele blisko Warszawy nie decydujmy się na restauracje w centrum miasta – nie tylko ogołocą one nasza kieszeń, ale i przyniosą dodatkowe problemy, takie jak brak miejsc parkingowych. Znajdzie lepszym (i tańszym!) rozwiązaniem jest znalezienie pięknego hotelu w pobliżu jeziora. Takim miejscem jest bez wątpienia Windsor Hotel, położony nad Zalewem Zegrzyńskim. O Ofercie marki poczytamy na stronie windsorhotel.pl. ten pięknie położony hotel zaoferuje nam nie tylko obszerne sale balowe, idealne do organizacji wesela, ale i liczne atrakcje i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Bliskość jeziora i lasów sprawia, że goście weselni chętnie wyjdą na zewnątrz pooddychać świeżym powietrzem. Tym samym udowadniamy, że sala weselna pod Warszawą nie musi być droga!

Co przedyskutować z managerem sali?

Podczas uzgadniania detali z managerami sali konieczne jest omówienie kwestii ilości gości, jak również godzin, w których będzie odbywało się wesele. Z pewnością manager podpyta, czy chcemy, aby sala została przystrojona przez pracowników czy też zajmiemy się tym samodzielnie. Wiele lokali oferuje także odpowiednie przystrojenie stołów – możemy wybrać konkretną kolorystykę, styl. To z pewnością spore ułatwienie dla pary młodej. Koniecznie porozmawiajmy o cateringu – szef kuchni przedstawi nam kilka propozycji oferowanego menu

Kalinowski@chuck.com.pl

lillanails.pl gazetastonoga.pl solárne lampy do záhrady