W poszukiwaniu idealnej drogi rozwoju dla siebie

Rozwijanie się i poszukiwanie metod na poszerzanie wiedzy są mile widziane przez naszych pracodawców. Zazwyczaj decydujemy się na dodatkowe kursy pragnąc ubiegać się o podwyżkę lub też zmieniając stanowisko. Wiele osób doszkala się, aby móc znaleźć lepiej płatną pracę. Jakie możliwości stoją przed osobami zainteresowanymi nowoczesnymi kursami i szkoleniami?

Szkolenia oferowane przez firmy i internetowe – co wybrać?

W Polsce mamy obecnie wiele możliwości dokształcania się. Do niedawna większość z nas korzystała ze szkoleń oferowanych przez placówki kształcenia ustawicznego. Dzisiaj możemy wybierać również pomiędzy szkoleniami oferowanymi przez prywatne placówki, ale i szkoleniami organizowanymi w naszych miejscach pracy (te ostatnie dostępne są wyłącznie dla zatrudnionych pracowników). Ostatnią, najnowsza opcją jest skorzystanie z platform e-learningowych, które skupiają wokół siebie osoby zainteresowane szkoleniami z zakresu wykorzystania nowoczesnych i popularnych programów komputerowych. Najczęściej zadawane pytanie na takich platformach to jaki program wybrać do wizualizacji, grafiki 3d i projektowania wnętrz? Odpowiedzi jest wiele – administratorzy podpowiadają programy takie jak Zbrush, Revit czy 3ds Max. A opcji jest znacznie więcej! Aby móc korzystać z różnorodności szkoleń na platformie konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik. Dopiero wtedy możemy przystąpić do wybierania i kupowania interesujących nas szkoleń. Ułatwieniem jest to, że materiały tworzone są w języku polskim i są pogrupowane stopniem trudności.

Jakie profity przynoszą platformy e-learningowe?

Poza doskonale przygotowanymi szkoleniami na platformach znajdziemy dziesiątki przydatnych artykułów pisanych przez specjalistów w swoich dziedzinach. Wśród nich warto zwrócić uwagę na Poradnik 3ds max i Vray Denoiser – Jak skutecznie odszumić render. Użytkownicy mogą także zgłaszać swoje uwagi do udostępnianych materiałów, co pozwala stale pracować nad ich jakością.

Kalinowski@chuck.com.pl