Umebluj się kolorem

Kiedy czujesz, że oto nadszedł czas na przemeblowanie życia i domu, skorzystaj z tego, co podpowiada ci twoja wyobraźnia. Niekiedy najbardziej szalone pomysły i aranżacje okazują się najbliższe naszemu sercu. To we wnętrzu urządzonym zgodnie z naszą fantazją, poczujemy się w pełni komfortowo. A przecież o to przede wszystkim chodzi – żeby we własnym domu czuć się rzeczywiście jak u siebie.

Postaw na kolor

Jeśli do tej pory twoje wnętrza utrzymane były w stonowanych kolorach, do których wszystko przez lata pasowało, to może pora to zmienić? Wprowadźmy do nich kolor. Nawet taki intensywny. Może właśnie gwałtownego ożywienia potrzebują nie tylko nasze ściany i meble, ale także nasze dusze.

 

Designerska animacja

Niech kolorystyczna animacja zapanuje w naszych wnętrzach. Niech staną się one różnobarwne jak egzotyczne ptaki albo koralowe morze. Poszukajmy nie tylko odpowiednich farb, nasyconych i wyrazistych barw. Ale także mebli w odważnych kolorach. Z pewnością tanie meble w sklepie Gama mogą stanowić źródło inspiracji. Niech design będzie nowoczesny i oryginalny. W pełni zaskakujący. Nie bójmy się zadziwiać.

 

Inspiracje malarskie

Poszukajmy inspiracji w sztuce. Pomyślmy o obrazach, które nas zachwycają i skopiujmy styl układania barw. Frida Kahlo i jej śmiałe połączenia barwne? A może gra światłem niczym we francuskim impresjonizmie? Picasso zachęcający do poszukiwania mebli i dodatków w kubistycznym stylu? A może szalony i barwny fowizm?

 

Inspiracje naturą

Najpiękniejsze zestawienia kolorystyczne wymyśliła sama natura. Zieleń w połączeniu z różem, czerwienią, żółcią. Niech ściany i komplety mebli odtworzą barwny układ kwiatów. Malachitowe morze w naszej sypialni, w której można delikatnie odpływać do krainy snu? Można to wszystko doskonale zaaranżować.

Kalinowski@chuck.com.pl