Trampki do koszuli lub marynarki?

Trampki do koszuli lub marynarki? Wielu mężczyzn bardzo często zadaje sobie to pytanie. Niektórzy uważają że absolutnie nie wolno łączyć tych dwóch rzeczy, inni mają nieco luźniejsze podejście a jest część, której jest to zupełnie obojętne. Można zadać to pytanie osobom ze świata mody, albo specjalistom od savoir vivru. Nie dostaniemy jednak jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko bowiem zależy od kilku czynników.

Po pierwsze najważniejsza jest ranga spotkania. W sprawach służbowych absolutnie taka opcja odpada. Ubiór jest bardzo ważny w kontaktach międzyludzkich. Nieadekwatny strój może obrazić naszego rozmówcę a co za tym idzie zniweczyć szanse na zawiązanie współpracy czy poszerzenia naszej bazy kontaktów. Na spotkaniu biznesowym nie ma miejsca na eksperymenty, należy założyć koszulę, marynarkę oraz buty pod kolor paska.

Kolejną istotną rzeczą jest rodzaj koszuli i marynarki. Trampki założone do garnituru wyglądają bardzo śmiesznie. Jednak jeśli zestawimy je z ciekawą, bardziej casualową stylizacją możemy naprawdę dobrze się prezentować. Najlepiej założyć spodnie typu chino i kolorową koszulę w delikatny prążek albo kratę. Jest to świetna propozycja na wyjścia ze znajomymi albo zakupy. Jeśli chcemy wyglądać elegancko, a przy tym dobrze się czuć nie ma chyba lepszego połączenia niż koszula, trampki i sportowa marynarka. Można zestawiać je w różnych kolorach, aby wyróżnić się z pomiędzy setek tak samo wyglądających osób. Jeśli cenisz więc sobie wygodę i elegancję, nie bój się założyć trampek do koszuli.
Najlepsze modele trampek znajdziecie tutaj:
https://lunaobuwie.pl/41-trampki-meskie

Kalinowski@chuck.com.pl