Stary ale jary – iPhone 4/4s i ubrania dla niego

Już nieco starszy typ smartfona, ale jeszcze całkiem fajny to iPhone 4/4s posiada nieco mniejszy ekran, o tych zupełnie nowych modeli. Mimo to w porównaniu z innymi, zwykłymi telefonami, ciągle jest zaawansowany technologicznie, posiada dostęp do wielu ciekawych i dedykowanych aplikacji, nie dostępnych w innych systemach.

Już nieco starszy typ smartfona, ale jeszcze całkiem fajny to iPhone 4/4s – https://ubierzfona.pl/collections/iphone-4-4s-etui-pokrowce-futeralyposiada nieco mniejszy ekran, o tych zupełnie nowych modeli. Mimo to w porównaniu z innymi, zwykłymi telefonami, ciągle jest zaawansowany technologicznie, posiada dostęp do wielu ciekawych i dedykowanych aplikacji, nie dostępnych w innych systemach. Obsługa, jak w przypadku każdego urządzenia jest dość intuicyjna, a robienie zdjęć wysokiej jakości bardzo praktyczne. Kiedyś taki telefon kosztował kilka tysięcy, dziś można już kupić wspomniany model za kilkaset złotych. Imponująca jest obsługa aplikacji, które działają znacznie szybciej, niż w przypadku wielu innych systemów operacyjnych zastosowanych na telefonach i smartfonach. To wszystko dzieje się za sprawą dedykowanego systemu operacyjnego, stosowanego tylko w przypadku urządzeń firmy produkującej iPhone Apple.

Kolejną zaletą jest posiadanie dość dużej pamięci podręcznej na pliki, dzięki czemu zmieści się wiele zdjęć, które wykonamy aparatem, a także filmiki i inne pliki, takie jak ulubione muzyczne hity oraz znane i lubiane gry.

Jego starszy brat to iPhone 5/5s – obudowy: https://ubierzfona.pl/collections/iphone-5-5s-se-etui-pokrowce-futeraly

Tags

Kalinowski@chuck.com.pl