Sprawdzona wróżka sms – współczesna forma wróżbiarstwa

Szacuje się, że prawie trzy miliony Polaków korzysta z usług wróżek, jasnowidzów i tarotysów. Jednocześnie połowa z nich wybiera kontakt za pośrednictwem sms, Internetu lub telefonu. To potężny, ciągle rozrastający się rynek usług, który charakteryzuje się niespotykanym dotąd profesjonalizmem i fachowością.

Zadzwoń do wróżki

Usługi wróżek dotąd kojarzone były z osobistą wizytą w mieszkaniu, która nie dość, że była mocno krępująca to na dodatek stosunkowo droga. W zależności od usługi, koszt wizyty zaczynał się od dwustu do kilkuset złotych. Wszystko zmieniło się pod koniec lat dziewięćdziesiątych, kiedy raczkujący rynek komunikacji zaczął się dynamicznie rozwijać. Efektem było pojawienie się pierwszych usług w rodzaju sprawdzona wróżka sms, gdzie zamiast osobistej wizyty usługa była świadczona za pomocą zwykłego sms.

 

Kolejnym etapem były strony internetowe, które prócz wróżenia i przepowiadania przyszłości oferowały naukę stawiania kart tarota czy nawet usługę tarot za darmo. W konsekwencji liczba osób korzystających z usług wróżbitów wzrosła dynamicznie co pociągnęło za sobą liczbę zatrudnionych wróżek. Na dziś szacuje się, że w tym zawodzie w Polsce pracuje nawet sto tysięcy osób. Zatrudnione tam wróżki czy tarotyści to osoby wykształcone, bardzo często po studiach na kierunku psychologii, które są w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Kalinowski@chuck.com.pl