Ślusarz potrzebny do auta

Usługi ślusarskie dotyczą nie tylko naszych domów czy biur, ale także naszych aut. Problemy z zatrzaśniętym autem. Zgubione lub uszkodzone kluczyki do samochodu. Zamek zniszczony podczas próby włamania do auta. Niesprawny pilot samochodowy czy stacyjka. Potrzebny zapasowy klucz do auta. Te wszystkie problemy i sprawy wymagają ręki fachowca z prawdziwego zdarzenia.

Awaryjne otwieranie samochodu

Pogotowie Ślusarskie Wrocław w swojej ofercie ma m.in. awaryjne otwieranie auta. Możemy być pewni, że fachowcy, otworzą nasze auto w bezpieczny sposób, nie uszkadzając żadnych elementów pojazdu. Swoją usługę wykonają szybko i precyzyjnie.

Dorabianie kluczy samochodowych

Klucz potrzebny od zaraz? Nie ma problemu. Specjaliści z Pogotowia Ślusarskiego dorobią potrzebny klucz, do większości popularnych modeli aut. Także wykonanie klucza z immobiliserem nie stanowi dla nich najmniejszego problemu.

Naprawa kluczyków samochodowych

Specjaliści z Pogotowia Ślusarskiego Wrocław zajmują się naprawą kluczyków mechanicznych i elektronicznych (występujących znacznie częściej). Muszą więc poszerzać nieustannie swoją wiedzę z zakresu elektroniki motoryzacyjnej. W ten oto sposób są w stanie sprostać oczekiwaniom klientów i naprawić kluczyki do większości aut.

Wykonując naprawę kluczyków samochodowych, fachowcy:

  • analizują umiejscowione w kluczykach czipy,
  • zwiększają ich wydajność,
  • przywracają do stanu fabrycznego.

Więcej na temat tej usługi na stronie:  https://pogotowie-slusarskie-wroclaw.pl/uslugi/naprawa-kluczykow-samochodowych-wroclaw/

 

Kalinowski@chuck.com.pl