Ślub na egzotycznej wyspie – czy to dobry pomysł?

Współcześnie młode pary starają się odchodzić od tradycyjnego pojęcia ślubu i wesela. Dla wielu wystawna ceremonia oraz wesele na setkę gości to tylko niepotrzebny wydatek. Jeszcze inni są zdania, że zapraszanie wielkiej ilości gości jest po prostu niepotrzebne. Najczęściej stosowana alternatywą jest zorganizowanie niewielkiego obiadu po ślubie dla rodziców, rodzeństwa, świadków. Biura podróży również mają dla przyszłych małżonków ciekawą ofertę!

Ślub pod palmami i przy szumie fal!

Topowe biura podróży w ostatnich latach wprowadziły bardzo ciekawą ofertę dla par planujących ślub – jest to organizacja ślubu na Dominikanie lub innych egzotycznych wyspach. Z pewnością taki wyjazd okaże się niezapomnianą przygodą dla pary młodej. Pragnąc skorzystać z takiej oferty warto wybrać się do biura podróży i zapytać o detale. Najczęściej w skład ceny takiego wyjazdu wchodzą: przeloty lotnicze, transfer na lotnisko, zakwaterowanie we wcześniej wybranym hotelu, wyżywienie, możliwość korzystania z hotelowych udogodnień. Biuro podróży zajmuje się także w całości organizacją ceremonii ślubnej na plaży: dba o obecność urzędnika państwowego, zapewnia fotografa. Para młoda może liczyć nie tylko na dokumentację fotograficzną podczas samej ceremonii, ale również na piękną sesję ślubną na plaży!

Wypoczynek na egzotycznej wyspie

Organizacja ślubu na Dominikanie połączona jest z krótkim wypoczynkiem – małżonkowie mogą nie tylko spędzić ze sobą więcej czasu, ale również skorzystać z wielu możliwości i atrakcji, jakie daje wyspa. Najpopularniejsze są oczywiście sporty wodne – można pływać, żeglować, nurkować. Warto także wybrać się na zwiedzanie wyspy wynajętym skuterem czy samochodem. Biuro podróży może zaoferować również wycieczki do parków rozrywki, dalekomorskie połowy ryb. Opcji jest naprawdę wiele!

 

 

Kalinowski@chuck.com.pl