Praca i wypoczynek – skorzystaj z oferty hotelu nad Zegrzem!

Współcześnie właściciele hoteli starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom szerokiej grupy potencjalnych klientów. Ważne jest nie tylko atrakcyjne położenie hotelu, ale również to, co może zaoferować swoim gościom.

Oferta skierowana specjalnie do Ciebie!

Nad Zalewem Zegrzyńskim znajdziemy wiele interesujących miejsc noclegowych, jednak warto zapoznać się bliżej z ofertą Lawenda Park Hotelu. To idealne miejsce dla klientów indywidualnych, osób w podróżach służbowych oraz przestrzeń do organizacji spotkań firmowych! Na stronie jachranka.pl przeczytamy o szczegółowej ofercie: na gości indywidualnych i biznesowych czekają komfortowe pokoje z łazienkami i wszelkimi udogodnieniami. Do dyspozycji gości oddano również wspaniałą restaurację, bistro, strefę wypoczynku i odnowy biologicznej. Położenie obok jeziora sprawia, że możliwe jest aktywne spędzanie czasu: spacerowanie, żeglowanie, korzystanie z rowerków wodnych. Hotel zapewnia swoim gościom przestronny taras, z którego możemy podziwiać piękny widok na jezioro.

Lawenda Park Hotel również dla grup zorganizowanych

Dzięki salom konferencyjnym Lawenda Park Hotel to idealne miejsce na zorganizowanie team eventu czy konferencji. Sale konferencyjne nad Zegrzem to świetne miejsce na zaproszenie partnerów biznesowych! W przypadku zaproszenia pracowników w to miejsce możemy także liczyć na pomoc w zorganizowaniu ogniska, zabaw na świeżym powietrzu (park linowy, boiska sportowe).

 

Kalinowski@chuck.com.pl