Poznaj wózek jakiego jeszcze nie było

W branży wózków dziecięcych obserwujemy stopniową przewagę podaży nad popytem. Klienci są już niemal znudzeni monotonnością wzorów i kolorów. Czy jest coś, co może ich jeszcze zaskoczyć? Producenci reprezentujący markę Easywalker stanęli na wysokości zadania. To oni bowiem stworzyli innowacyjny wózek spacerowy EasyWalker Mickey Diamond.

Wózek spacerowy easywalker to uosobienie piękna, komfortu i innowacyjności. Przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Maluchy będą zachwycone widokiem Mickey Mouse, a opiekunowie oniemieją z radości na wieść o tak bezpiecznym środku transportu. Rodzice z blisko 42 krajów na świecie docenili już wartość tego fantastycznego wózka spacerowego. Firma stworzyła swoją kolekcję w oparciu o licencję Disneya. Postacie z Disneya są rozpoznawalne przez dzieci na całym świecie. To wróży niebywały sukces dla firmy Easywalker. Jednakże wózek to tylko jeden z bogatej bazy elementów. Chcąc mieć pełny zestaw produktów z tej serii proponujemy zakup różnokolorowych parasolek, stabilnych uchwytów na kubki czy moskitiery chroniące dzieciaki przed insektami. Następnie za drobną opłatą można wzbogacić się o oryginalny adapter do samochodowych fotelików, a także bajkową folię przeciwdeszczową. Dziecko będzie odtąd wręcz wyczekiwać spacerów. Niemniej zadowoleni będą opiekunowie, którzy będą pewni bezpieczeństwa i komfortu swoich maluszków. Wózek może być przeznaczony również dla dzieci w pierwszych dniach ich życia. Jest to możliwe dzięki rozkładanemu siedzisku. Kiedy dziecko rośnie to rośnie także jego energia. Dlatego producenci pomyśleli o 5-punktowych regulowanych pasach bezpieczeństwa. Stanowią one dodatkową ochronę dla energicznego malucha. W wózku zrobione jest transparentne okienko przez które rodzice mogą doglądać swoją pociechę. Wózek sprawdzi się w każdych, nawet tych najbardziej wymagających warunkach.

Powierzchnia materiałowa odporna jest na wszelkie substancje chemiczne oraz zalanie innymi cieczami. Wszelkie zabrudzenia można już zniwelować zwykłą nawilżoną ściereczką, a efekt będzie na pewno zadowalający. Lekkość wózka zachwyca, gdyż wynosi tylko 6,5 kg. Tym samym można go zabrać do bagażnika, komunikacji miejskiej i na wszelkie inne wyprawy z dzieckiem.

Kalinowski@chuck.com.pl