Pomysłowe meble do ogrodu

Meble ogrodowe to najważniejszy element wyposażenia tarasu, altanki czy werandy. W prosty sposób zamieniają one dowolne miejsce w salon wśród zieleni, na świeżym powietrzu, pośród pachnących kwiatów. Od wczesnej wiosny do późnej jesieni możemy korzystać z uroków ogrodowego życia. Wystarczy tylko pomysłowo się umeblować. Oto kilka propozycji.

Meble technorattanowe

Fantastycznie każdy ogród umeblują technorattanowe stoły, krzesła na taras, fotele, całe zestawy wypoczynkowe. Znajdziemy także atrakcyjne leżaki, leżanki czy fotele wiszące wykonane z tego eleganckiego i praktycznego materiału. Meble technorattanowe mogą stać na zewnątrz przez cały rok. Są bowiem odporne na działanie czynników pogodowych. Nie zaszkodzi im ani słońce, ani deszcz, ani mróz. Takie solidne przedmioty to doskonały wybór dla osób, które w ogrodzie chcą odetchnąć i nie przejmować się pielęgnacją mebli.

Funkcjonalne i eleganckie zestawy z technorattanu oraz pojedyncze produkty znajdziemy w salonie Oltre: oltre.pl Ta marka udowadnia nam, że perfekcyjnie można połączyć ogrodową wygodę z estetyką z najwyższej półki. Proponują na przykład pomysłowy Kokon – niezwykłe zestawienie huśtawki i fotela.

Meble zrobione własnoręcznie

Gotowe zestawy mebli można pomysłowo uzupełnić przedmiotami zrobionymi samodzielnie. To propozycja dla tych, którzy lubią bawić się materiałami i tworzyć z nich coś swojego. Na przykład – ławkę z palików, którą umieścimy na werandzie. Będą potrzebne do tego okrągłe paliki oczyszczone z kory oraz deski przeszlifowane papierem ściernym.

Meble z odzysku

W kontekście ekologicznego stylu życia warto też pomyśleć o meblach używanych i wyszperanych na strychu lub kupionych na targu staroci. Najlepiej do samodzielnego odnowienia nadają się meble metalowe. Krzesła i stoliki, którym nadamy drugie życie w ogrodzie.

Kalinowski@chuck.com.pl

audyt seo sklepu internetowego filaria.org perfect-meble.pl