Pomysł na Forda

Salon Ford to obecnie miejsce, gdzie będzie można znaleźć najtańsze auto prosto z salonu w naszym kraju. Chodzi o Forda Ka, który stał się prawdziwym hitem miejskich ulic. Auto małe, zwinne a co najważniejsze tanie sprawia, że Ford na naszym krajowym rynku ma dość dobrą pozycję i zbiera wiele pozytywnych opinii. Można powiedzieć, że to propozycja, która powinna spełnić oczekiwania wymagającego klienta. Marka daje nam bowiem auto o dobrym wyposażeniu a jednocześnie nie żąda za ten samochód dużych pieniędzy.

Ford – siła w niskiej cenie

Wydaje się jednak, że marka czuje, że jej pozycja w Europie jest słaba i dlatego stara się o klienta walczyć. Ceną zawsze jest najłatwiej i to właśnie starają się robić. Można powiedzieć, że dla Forda jest on zadowalający, szczególnie w naszym kraju, gdzie cena jest kluczowym czynnikiem dla zdecydowanej większości kupujących. Dzięki atrakcyjnej cenowo propozycji nawet wymagający klienci szukający na każdym kroku oszczędności powinni być z tego zadowoleni.

To właśnie w ten sposób marka chce zadowalać swoich klientów. Przygotowuje taką ofertę, w ramach której można przede wszystkim kupić tanie auto i to najważniejsza dla nas sprawa. Ten element jest decydujący i większość kupujących pod tym kątem będzie podejmowała swoje decyzję. Jednak biorąc pod uwagę te kwestie będziemy w stanie zagwarantować sobie, że wszystko przebiegnie na zadowalającym poziomie a jednocześnie będzie szansa na to, by mieć takie auto, które będzie dobra a nie tak drogie jak innych marek.

Więcej informacji na www.ursyncar.pl

Kalinowski@chuck.com.pl