Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Coraz więcej mówi się o konieczności zwiększania swoich umiejętności zawodowych i rozszerzania swojej wiedzy – dotyczy to osób na większości stanowisk biurowych czy specjalistów danych dziedzin, inżynierów. Szkolenia, kursy – to najczęściej wybierane opcje. Do niedawna najpopularniejszą metodą na podnoszenie kwalifikacji było korzystanie z placówek kształcenia ustawicznego. Obecnie jednak to się zmienia i Polacy coraz chętniej korzystają z platform e-learningowych. Co warto o nich wiedzieć?

Stań się użytkownikiem w dwie minuty!

Platformy e-learningowe oferują szkolenia z zakresu wykorzystania konkretnych programów komputerowych, tworzenia grafik, obróbki zdjęć. Wiele kursów to także wykłady związane z rozwojem osobistym, psychologią biznesu, zarządzaniem i innymi. Platformy podzielić można na tematyczne i ogólnotematyczne. Aby zostać ich użytkownikiem wystarczy rejestracja i uwierzytelnienie konta. Od tej chwili możemy swobodnie dodawać do wirtualnego koszyka interesujące nas filmy. Istotne jest to, że topowe platformy udostępniają kupione materiały bezterminowo – nie musimy zatem martwić się, że nie zdążymy obejrzeć ich przed upływem wyznaczonego terminu.
Jakie szkolenia cieszą się największym zainteresowaniem? Bez wątpienia jest to szkolenie online 3ds Max, szkolenia związane z grafiką komputerową i tworzeniem przestrzennym, obróbka fotografii i manipulacja zdjęciami.

Kalinowski@chuck.com.pl