Platformy internetowe – czy to dobry sposób na naukę?

Nauka przez internet nie jest niczym nowym – początkowo to uczelnie wyższe zaproponowały swoim studentom naukę poprzez sieć. Obecnie jednak ten rodzaj udostępniania materiałów naukowych jest dostępny praktycznie dla każdego. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą platform internetowych! Co powinniśmy o nich wiedzieć? Do kogo są skierowane?

E-learning dla każdego

Obecnie platform e-learningowych w polskiej sieci jest ta dużo, że każdy bez trudu znajdzie interesujące go zagadnienia i kursy. Największym jednak zainteresowaniem ciesz się platformy oferujące kursy wideo, dotyczące najczęściej wykorzystywanych programów w polskich firmach. Oprogramowanie to dotyczy projektowania przestrzennego, tworzenia prostych grafik do gier komputerowych, ale również obróbki zdjęć, wyposażania wnętrz i wiele innych. Jednym z najchętniej wybieranych jest kurs After Effects w CGWisdom. Na jakie udogodnienia mogą liczyć osoby korzystające z platform?

Oszczędzaj czas i pieniądze!

Bez wątpienia największą zaletą platform e-learningowych jest możliwość uczenia się bez wychodzenia z domu. To ważny argument, szczególnie dla osób pracujących w nieregulowanych godzinach pracy, jak również dla tych, którzy z przyczyn osobistych nie mają wiele czasu wolnego. Zakupiony kurs zostaje przypisany do naszego konta: możemy korzystać z niego w dowolnej chwili, bez ograniczeń czasowych!

Platformy to także oszczędność pieniędzy. Korzystając z licznych rabatów i promocji kupujemy kurs znacznie taniej, niż oferują to firmy związane ze szkoleniami.

Plusem jest także to, że kursy wideo przygotowywane są z największą precyzją przez doświadczonych specjalistów z konkretnych dziedzin. Wyszukanie interesującego nas kursu nie zajmie wiele czasu – są one pogrupowane tematycznie i stopniem zaawansowania.

Kalinowski@chuck.com.pl

https://xann.pl/sitemap aahasc.org adoptastate.org