Piękny uśmiech to podstawa

Kompleksy

W wielu przypadkach mamy bardzo poważne kompleksy z powodu stanu swojego uzębienia. Chociaż mówi się tyle o tym, że kompleksy trzeba zaakceptować, to co jak co, ale akurat w przypadku stanu swojego uzębienia, w żadnym razie nie można zaakceptować takiego stanu rzeczy. Przecież chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, iż stomatologia estetyczna działa prawdziwe cuda!

Czy efekt jest trwały?

Jeżeli zdecydujemy się na wybielanie zębów, usuwanie białych plamek czy diastemy, ale także licówki – kompozytowe albo porcelanowe, nie ma takiej możliwości, abyśmy powiedzmy po roku poszli do stomatologa „ze skargą”. Co jak co, ale stomatologia estetyczna poznan to gwarancja tego, że zęby będą ładniejsze przez lata.

Wiele zależy od nas

Oczywiście nawet najlepszy dentysta na świecie nie sprawi, że nasze zęby będą pięknie wyglądały przez następnych 15 lat, jeżeli najzwyczajniej w świecie sami o siebie nie zadbamy. Czyli to coś oczywistego, iż mycie oraz nitkowanie zębów, a także regularne wizyty w gabinecie dentystycznym są czymś, bez czego nie można sobie wyobrazić dalszego życia.

Kalinowski@chuck.com.pl