Oryginalne rozwiązania w biurach – co wybrać?

Urządzenie funkcjonalnego biura to zadanie, które nierzadko powierzane jest architektom wnętrz. W przypadku małych firm nie ma sensu i nierzadko funduszy na zatrudnianie profesjonalnych dekoratorów. Na szczęście na polskim rynku znajdziemy wiele interesujących rozwiązań, które pozwolą odmienić charakter naszego biura. Jakie dodatki okażą się najlepsze?

Jakie meble?

Pierwszym krokiem jest dobranie odpowiednich mebli dla pracowników oraz regałów czy szaf niezbędnych do przechowywania dokumentacji. Takie meble znajdziemy w klasycznych sklepach meblowych, ale również w sklepach specjalizujących się w meblach biurowych. Warto zastanowić się nad meblami modułowymi, które możemy dowolnie ustawiać i zestawiać ze sobą. To rozwiązanie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, gdzie konieczne jest zmieszczenie kilku pracowników. Pamiętajmy też o wygodnych krzesłach i dopasowanym oświetleniu!

Aby biuro było również eleganckie warto postawić na ciekawe detale. Takim bez wątpienia jest fototapeta czarno biała. Fototapety są obecnie tworzone na bardzo wytrzymałych płótnach. Dodatkowo sam druk jest niezwykle szczegółowy – wszystko za sprawą nowoczesnej formy druku cyfrowego. Wśród licznych wzorów znajdziemy tematykę architektury, natury, popularnych postaci filmowych i wiele innych.

Kalinowski@chuck.com.pl