Obecność firmy w internecie

Czy obecność firmy w internecie to miły dodatek, czy obowiązek? Czym w zasadzie jest obecność w internecie? Przejawy obecności firmy w internecie mogą być różne, zwłaszcza dzisiaj jest wiele możliwości. Aplikacje social media, wyszukiwarki, lokalne portale i wiele innych możliwości. zaistnienia. Do tych wszystkich przejawów aktywności przydatna jest własna strona internetowa (chociaż niekonieczna), która skupi na sobie użytkowników pozyskiwanych w internecie. Własna strona to niezależność od nikogo. Nie wszyscy doceniają potrzebę posiadania własnej strony internetowej, inni z kolei obawiają się kosztów oraz czasu i umiejętności potrzebnych do prowadzenia własnej strony internetowej. Tymczasem przedsiębiorcy mogą liczyć na pomoc w tym zakresie.

Pomoc w zakresie przygotowania i utrzymywania własnej strony internetowej oferuje platforma Stronaisklep.pl. Z jej pomocą można zarejestrować domenę i utworzyć własną stronę internetową, która będzie punktem wyjścia do dalszych działań promocyjnych i marketingowych. Tworzenie strony jest proste, ponieważ opiera się na aplikacji stworzonej specjalnie dla nieobeznanych z tymi technologiami. Dzięki platformie Stronaisklep.pl można utworzyć stronę oraz prosty sklep internetowy i w ten sposób rozpocząć przygodę z marketingiem w internecie.

Jak może wyglądać taka strona? Przykładem może być Woodeeshop.pl, oferująca okulary z oprawkami wykonanymi z drewna. Strona zawiera wszystkie potrzebne dane o firmie i produktach, zdjęcia, informacje wymagane od podmiotów oraz niewielki sklep internetowy z okularami. Klient może również zapoznać się z procesem wytwarzania drewnianych okularów i przekonać się, że jest to produkt modny i wytwarzany z poszanowaniem przyrody.

Kalinowski@chuck.com.pl