Nowe meble ogrodowe – jakie modele są na czasie?

Lato za pasem, a Ty dalej nie przygotowałeś swojego ogrodu do pełni sezonu? Zanim ciepła aura rozgości się w naszych ogrodach na dobre, warto wymienić wysłużone krzesła i stoliki na wyposażenie, które zapewni Tobie i domownikom maksymalny komfort wypoczynku. Jakie modele okażą się wygodne, a jednocześnie modne? Sprawdź!

Skandynawskie meble ogrodowe – biel w ogrodzie

Styl skandynawski od kilku lat wiedzie prym w modnych wnętrzach. Inspiracje z północnej części Europy warto czerpać również podczas urządzania zewnętrznej strefy! Naturalne kompozycje roślinne, wygodne i minimalistyczne meble, drewniane tarasy i żwirowe podłoża będą harmonijnym uzupełnieniem nowoczesnego domu.  Nieodłączną częścią ogrodu rodem z chłodnej Północy będą białe meble. Skandynawskie meble ogrodowe zbudowane z technorattanu doskonale łączą w sobie elegancki, modny wygląd z bezwzględną trwałością. W katalogach czołowych marek z wyposażeniem outdoorowym znajdziesz nie tylko klasyczne stoły i krzesła, ale również ekskluzywne kanapy, leżanki i huśtawki, które zapewnią maksymalny komfort podczas odpoczynku z najbliższymi na świeżym powietrzu.

Naturalny rattan

W wielkim stylu do łask wracają meble wykonane z naturalnych surowców. Doskonałym duetem, który wpisze się w klimat ogrodu urządzonego z dużą dozą naturalności, będą modele wyplatane z rattanu – surowca pozyskiwanego z pni palm rotangowych uprawianych w Azji. W dobrych sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziesz krzesła i fotele, które doskonale łączą w sobie naturalność z minimalistycznym, modnym wzornictwem. Wyplatanych z azjatyckiego surowca krzeseł harmonijnie dopełnią stoły z drewna tekowego – gatunku o ponadprzeciętnej odporności na czynniki zewnętrzne.

 

Kalinowski@chuck.com.pl