Nowe foteliki samochodowe Firmy Lionelo

Fotelik samochodowy jest podstawowym sprzętem, w jaki powinni wyposażyć się rodzice chcący podróżować wraz z dzieckiem. Szeroką gamę nowych modeli przygotowała marka Lionelo. Wśród ich propozycji Lionelo znajdziemy foteliki samochodowe dostosowane do różnej grupy wagowej. Dzięki temu, każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swojej pociechy.

Fotelik – nosidełko samochodowe Lionelo Noa Plus

Fotelik przeznaczony jest dla dzieci w grupie wagowej 0-13 kg. Posiada również funkcję nosidełka. Ma bardzo lekką konstrukcję i wyposażony jest w składany daszek. Dziecko przypinane jest pasami bezpieczeństwa. Zdejmowana tapicerka sprawia, że dbanie o czystość fotelika nie będzie żadnym problemem.

Fotelik przypinany jest w samochodzie pasami bezpieczeństwa i ustawiany tyłem do kierunku jazdy. Zapewnia to bezpieczne transportowanie dziecka.

Więcej informacji na temat fotelika znajdą Państwo na: https://4toys.pl/foteliki-0-13kg-dla-najmlodszych

Fotelik dla niemowląt Lionelo Liam

Fotelik przeznaczony jest dla dzieci w przedziale wagowym 0-18 kg lub do 4 roku życia. Zapewnia bezpieczne poruszanie się samochodem dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Przeznaczony jest do montażu zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

Głęboki zagłówek sprawia, że maluch będzie mógł komfortowo ułożyć główkę podczas przebywania w foteliku. Przypinany jest 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat fotelika znajdą Państwo na: https://4toys.pl/fotelik-lionelo-liam-color-zielony.

Fotelik samochodowy uniwersalny Lionelo Levi Plus 9-36 kg

Dzieci mogą korzystać z tego fotelika od 12 miesiąca do 12 roku życia. Zapewnia on możliwość regulacji oparcia oraz zagłówka. Fotelik wyposażony jest w specjalną wkładkę dla najmłodszych dzieci.

Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, a jego montaż nie przysparza większych problemów.Zapewni możliwość podróży samochodem przez długie lata.

Więcej informacji na temat fotelików samochodowych 9-36 kg znajdziecie Państwo na tej stronie

Kalinowski@chuck.com.pl