Niezapomniane wesele

Ślub i wesele to dwa niezapomniane wydarzenia w życiu każdego człowieka. Na mapie Polski wyróżnia się tu szczególnie Śląsk, na którym to terenie wesela obchodzone są wyjątkowo uroczyście. Zarówno Młoda Para jak i jej rodzina oraz znajomi chcą uczynić ten dzień szczególnym. Tak, aby tego dnia wszystko grało jak w zegarku, aby było pięknie, ciekawie i wesoło.

Przygotowania do wesela

Dlatego też dekorujemy pięknie salę weselną, zamawiamy ciekawe dania, ćwiczymy pierwszy taniec, opłacamy świetnego dj’a. Ponadto szukamy dla Panny Młodej sukni godnej prawdziwej księżniczki, a dla Pana Młodego dopasowanego garnituru. Oczywiście zamawiamy wspaniały tort, będący prawdziwym dziełem sztuki. Oprócz tego staramy się zadbać o wszystkie szczegóły- aby kwiaty w wazonach były dopasowane do bukietu Panny Młodej, aby kolor spinki do krawata Pana Młodego był podobny do biżuterii jego wybranki itp.

Sposób na rozkręcenie wesela

Jednak często zastanawiamy się- jak właściwie rozkręcić taką imprezę? Przecież na weselu znajdują się przede wszystkim osoby w różnym wieku – nasi dziadkowie, rodzice, znajomi, dzieci znajomych. Ponadto są to często osoby, które się wcześniej nie znały i które się bardzo od siebie różnią- każdy z nas ma przecież przeróżnych znajomych. Jak zatem sprawić, aby wszyscy nasi goście bawili się dobrze w swoim towarzystwie.

Fotobudka- świetna zabawa!

Trzeba zapewnić wszystkim jakąś wspólną, ciekawą atrakcję. Co to może być? Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się fotobudka! Co to właściwie jest? Jest to przenośny automat do robienia zdjęć. Z pewnością każdy z nas już widział kiedyś taką fotobudkę w miejscach, w których zachodziła potrzeba szybkiego wyrobienia zdjęć np. przed biurem paszportowym. Fotobudki często możemy również zobaczyć na przeróżnych festiwalach, jarmarkach itp.

Jak działa taka fotobudka?

Najogólniej rzecz ujmując wystarczy wejść do środka samemu albo wraz z przyjaciółmi czy z rodziną, kliknąć odpowiedni przycisk i praktycznie już za chwilę mamy gotowy wydruk zdjęcia. Warto tu wspomnieć, że niektóre fotobudki są tak skonstruowane, że zdjęcie wysyłane też jest od razu na e-mail, facebook czy twitter. Co więcej- nieraz po całej imprezie mamy możliwość dostania płyty CD z wszystkimi zrobionymi zdjęciami- jest to na pewno świetna pamiątka.

Popularność fotobudki

Z czego wynika popularność takiej fotobudki? Po pierwsze- jest to świetna zabawa! Warto tu nadmienić, że fotobudki mogą być tematyczne np. mogą nawiązywać do lat 50. czy do uroczystego balu. Może to również być dosłownie fotobudka Śląsk. Nie chodzi tu nawet o miejsce wesela, lecz o specyficzny wystrój. Fotobudki śląskie robią dziś prawdziwą furorę! Co więcej- takie zdjęcie to niezwykła pamiątka. Można ją zachować lub wkleić do księgi gości.

Jak znaleźć taką fotobudkę?

Dzisiaj znalezienie firmy zajmującej się montażem fotobudek jest łatwe. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „fotobudka Śląsk” i gotowe! Nasza firma gwarantuje Państwu szybki montaż, solidne wykonanie i ciekawe gadżety oraz oczywiście, jak na Śląsk przystało, fotobudki Śląskie nawiązujące do tradycji tego pięknego regionu.

Jeżeli chcesz wynająć fotobudkę na śląsku zapoznaj się z ofertą firmy Smove.

Kalinowski@chuck.com.pl