Naturalny i trwały manicure dzięki lakierom hybrydowym

Lakiery hybrydowe mają wiele zalet, o czym przekonały się już tysiące kobiet. Dostępne są one w przeróżnych kolorach i dodatkowo można sięgnąć po unikalne zdobienia, które na lakierze hybrydowym trzymają się wręcz idealnie. Dlaczego warto zdecydować się na manicure hybrydowy?

Czas na lakiery hybrydowe

Piękne i zadbane dłonie są wizytówką każdego człowieka. Kobiety przywiązują ogromną wagę szczególnie do wyglądu paznokci. Niestety nie każdy może pochwalić się ładną płytką paznokciową czy też długimi paznokciami, jednakże dzięki manicure możliwe jest pomalowanie ich na dowolny kolor i nawet przyozdobienie ich. Niezależnie od tego czy chodzi o pracę, imprezę czy randkę, manicure dopełnia całości. Niestety malowanie paznokci zwykłymi lakierami pozostawia wiele do życzenia. Łatwo bowiem o odpryski, rysy czy wgniecenia.

Świetną alternatywą dla zwykłych lakierów są lakiery hybrydowe. Na portalach społecznościowych pojawia się coraz więcej zdjęć, na których kobiety chwalą się swoim pięknym manicure hybrydowym. Przepiękne zdobienia i unikalne kolory wzbudzają zachwyt. Wygląda on naturalnie, jest trwały i chroni paznokcie przed złamaniem.

Naturalny i trwały manicure dzięki lakierom hybrydowym

W wielu przypadkach paznokcie pomalowane zwykłym lakierem wyglądają po prostu sztucznie, co niestety niekoniecznie dodaje dłoniom wdzięku. Widać to szczególnie w przypadku manicure żelowego. Na szczęście można cieszyć się pięknym manicure, które wygląda bardzo naturalnie, decydując się na lakiery hybrydowe. Świetnie prezentują się one zarówno na krótkich, jak i na długich paznokciach.

To co przemawia na korzyść lakierów hybrydowych, to oczywiście trwałość. Koniec z koniecznością malowania paznokci co parę dni. W przypadku lakierów hybrydowym nie trzeba martwić się żadnymi odpryskami, a efekt świeżo pomalowanych paznokci utrzymuje się przez co najmniej dwa tygodnie, a często nawet nie ma potrzeby powtarzania zabiegu przez trzy tygodnie.

Utwardzenie płytki paznokciowej

Charakterystyczne dla lakierów hybrydowych jest to, że zapewniają one optymalną twardość, co ma ogromne znaczenie podczas zapuszczaniu paznokci. Dzięki dobremu utwardzeniu płytki paznokciowej, panie mogą cieszyć się nareszcie długimi paznokciami.

Z utwardzenia płytki paznokciowej płynie jeszcze jedna korzyść, a chodzi tutaj o pozbycie się nawyku przyczyniającego się do niemożliwości zapuszczenia długich paznokci. Jeśli płytka paznokcia jest twarda, to chęć obgryzania paznokci zostaje wręcz wyeliminowana.

Lakiery hybrydowe znajdziesz na chiodo.pl

Kalinowski@chuck.com.pl