Najpopularniejsze rodzaje stojaków reklamowych

Producenci stojaków reklamowych starają się przyciągnąć do siebie jak największą ilość klientów, dlatego też z roku na rok oferują swoim klientom coraz to nowsze produkty w bardzo konkurencyjnych cenach. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą dowiedzieć się, jakie są w chwili obecnej najpopularniejsze rodzaje stojaków reklamowych i w które produkty warto zainwestować, aby przyniosły nam największe zyski.

Roll-up

Każdy porządny producent stojaków reklamowych powinien mieć w swojej ofercie sprzedażowej roll-up, który w dzisiejszych czasach jest jedną z najpopularniejszych form ekspozycji reklamy graficznej. Roll-upy tak naprawdę są same w sobie doskonałym nośnikiem informacji, dlatego też warto wykorzystać ich potencjał do promowania swoich towarów i usług. Wszelkie treści promocyjne są bezpośrednio nadrukowane na materiał, dzięki czemu doskonale przyciągają uwagę potencjalnych odbiorców. Największą zaletą roll-upów jest ich mobilność. Ze względu na lekką konstrukcję można je bezproblemowo przemieszczać z jednego miejsca w drugie.

Nowoczesne stojaki pająk

W ostatnim czasie prawdziwym hitem sprzedażowym stały się stojaki pająk, które są niesłychanie atrakcyjną formą prezentacji dowolnych treści reklamowych. Pająki identycznie jak wspomniane powyżej roll-upy wszelkie treści reklamowe mają nadrukowane na materiale. Dużą zaletą pająków reklamowych jest to, że wymiary płaszczyzny reklamowej mogą być tak naprawdę dostosowane do indywidualnych potrzeb danego klienta. Stojaki pająk są bardzo wygodne w obsłudze i można je zmieścić w niewielkiej torbie.

Stojaki teleskopowe

Dobry producent stojaków reklamowych powinien mieć w swojej ofercie także stojaki teleskopowe, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Jak powszechnie wiadomo stojaki teleskopowe umożliwiają przede wszystkim prezentowanie różnorodnych treści reklamowych na plakatach. W chwili obecnej najpopularniejszym formatem plakatów jest A4 i to właśnie na produkty tego typu stawiają producenci stojaków reklamowych. Godne polecenia są przede wszystkim nowoczesne stojaki, które posiadają specjalną ramkę, dzięki której można zabezpieczyć plakaty przed wiatrem, deszczem i śniegiem.

Stojaki na indywidualne zamówienie

Na naszym rynku jest bardzo wielu producentów stojaków reklamowych, którzy oferują możliwość zamówienia stojaków na indywidualne zamówienie. Dzięki takiej możliwości stojaki reklamowe mogą być tak naprawdę wykorzystane do ekspozycji praktycznie dowolnych materiałów. Obecnie firmy najczęściej zamawiają nietypowe stojaki na gazety, stojaki na foldery lub stojaki na książki.

Kalinowski@chuck.com.pl