Najmodniejsze kolory manicure

Marzeniem bardzo wielu kobiet jest doskonały wygląd. Z tego powodu często kupujemy wiele ubrań oraz torebek, a także butów, tworząc niezapomniane stylizacje. Jednak w trakcie przygotowań często zapominamy o jednej ważnej rzeczy. Są to nasze dłonie, które nie zawsze są perfekcyjne. Zatem jak o nie zadbać?

Dłonie to nasza wizytówka

Często zdarza się, iż w powodu natłoku codziennych obowiązków zapominamy zadbać o nasze dłonie. Paznokcie często są połamane, a nasze skórki zbyt przesuszone.

Należy mieć świadomość, iż w takiej sytuacji nawet najbardziej udana stylizacja nie odwróci uwagi od takich zaniedbań. Warto systematycznie pielęgnować swoje dłonie, ponieważ są one naszą wizytówką. Zatem jak to zrobić?

Najlepszym rozwiązaniem profesjonalny manicure oraz pedicure

Jeżeli o naszych dłoniach zapomniałyśmy na bardzo długo i nie wiemy, w jaki sposób rozpocząć ich pielęgnację, powinnyśmy udać się do odpowiedniego specjalisty. Najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie salonu kosmetycznego.

To właśnie w salonie kosmetycznym odpowiedni specjaliści zajmą się naszymi dłońmi. Doskonałym rozwiązaniem jest w tym przypadku wykonanie manicure oraz pedicure. Jednak jeżeli nie mam zbyt wiele czasu lub też funduszy, warto zdecydować się tylko na zabieg na dłonie.

Jaki są najmodniejsze kolory w tym sezonie?

Będąc w salonie kosmetycznym warto dokładnie przemyśleć, jaki kolor chciałybyśmy mieć na swoich paznokciach. Z pewnością możemy zdecydować się na tradycyjny, francuski manicure, jednak warto również odważyć się i nanieść atrakcyjny kolor na paznokcie.

Obecnie bardzo popularne są kolory w odcieniach pasteli. Bardzo wiele kobiet decyduje się przykładowo na kolor miętowy lub też pastelowy niebieski, żółty czy też różowy. Możemy inspiracji poszukać także w internecie, wpisując „manicure pedicure modne kolory” lub „manicure pedicure modne wzory”.

Warto pamiętać, iż doskonała stylizacja to nie wszytko. Jeżeli chcemy być dobrze postrzegane przez otoczenie, powinnyśmy przede wszystkim zadbać o swoje paznokcie. To właśnie one są wizytówką każdej kobiety i powinny być zadbane. Jeżeli nie potrafimy same tego zrobić, warto odwiedzić salon kosmetyczny.

Tekst powsta we współpracy z Instytutem zdrowia i urody Medica SPA

Kalinowski@chuck.com.pl