Najlepsze sale bankietowe i konferencyjne w stolicy

W Warszawie odbywa się wiele konferencji, szkoleń czy spotkań nawet na międzynarodowym szczeblu. Dlatego szczególnie ważne jest by takie spotkania czy bankiety były organizowane w odpowiednich warunkach – podkreślających renomę danej firmy i robiących wrażenie na ewentualnych pracownikach. Miejsc do wyboru jest sporo, przy czym niewątpliwie jedną z najlepszych ofert dysponuje Hotel Lord. Sama jego lokalizacja jest dogodna, a w dodatku warunki doskonałe. To luksusowy, czterogwiazdkowy hotel, gdzie można pysznie zjeść, zorganizować wysokiej jakości szkolenie, a jeśli pracownicy są z daleka, można również zapewnić im nocleg. W tekście można znaleźć więcej informacji o hotelu!

 

Hotel Lord – oferta konferencyjna

Zwykle opowiadając o hotelu, ludzie skupiają się najbardziej na możliwościach pozostawania na noc – to znaczy ile jest dostępnych pokoi, jaki standard itp. W tym przypadku jednak najważniejsze jest jaką ofertą dla osób organizujących szkolenia, bankiety czy konferencje dysponuje Hotel Lord. A jest ona wyjątkowo szeroka i atrakcyjna! To popularny hotel konferencyjny w Warszawie, zapewniający wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania szkolenia czy spotkania integracyjnego. Centrum Konferencyjne mieści się przy Lotnisku Chopina w Warszawie, więc nawet jeśli na spotkanie ma dotrzeć przedstawiciel firmy z innego kraju, nie będzie się musiał przedzierać przez całe miasto, by dotrzeć na miejsce. Hotel posiada liczne sale, które mogą pomieścić od 8 do nawet 350 ludzi i które można zaaranżować na różne sposoby.

 

Jak zorganizować konferencję?

Z Hotelem Lord bardzo łatwo się skontaktować. Na stronie hotellord.pl można dokładniej zapoznać się z ofertą, obejrzeć wnętrza, a nawet przejrzeć ewentualne możliwości ustawienia stolików itp. Można również dowiedzieć się więcej o dodatkowych opcjach organizacyjnych. Wszystkie telefony i e-maile do konkretnych działów i przedstawicieli są podane na stronie internetowej hotelu.

Kalinowski@chuck.com.pl

schuh-wetsch.org kerganos.com https://xann.pl/sitemap