Mezoterapia igłowa – warto się tego nauczyć

Promienna cera pozbawiona zmarszczek i niedoskonałości? Włosy, które wreszcie nie sprawiają problemów i nie wypadają? Piękno, zdrowie i młodość – te wszystkie marzenia można spełnić i przekształcić je w realne cele, jeśli jest się perfekcyjnie przygotowanym i wyszkolonym kosmetologiem lub kosmetyczką.

Najlepsze szkolenie

Szkolenie z zakresu mezoterapii igłowej zaprezentowane poniżej to rewelacyjna propozycja: http://szkolenia-kosmetologia.com.pl/mezoterapia-iglowa/ Szybko przekonamy się, że zdobędziemy na nim wiedzę i umiejętności, które zaowocują w dalszej pracy.

Mezoterapia igłowa na ratunek

Gabinet kosmetyczny bywa często miejscem ostatniej nadziei, do którego trafiają zdesperowani pacjenci poszukujący natychmiastowej pomocy przed wielkim wydarzeniem. Wkrótce mają nastąpić jakieś bardzo ważne sprawy w ich życiu – ślub, pierwszy dzień w wymarzonej pracy, wystąpienie publiczne, nagranie, długo oczekiwane spotkanie. Kosmetolog wówczas staje się tą osobą godną zaufania, która wybawia z kłopotu, ratuje sytuację, ratując wygląd klienta. Świetnym rozwiązaniem, które może zaproponować okaże się w takich sytuacjach mezoterapia igłowa.

Mezoterapia igłowa gwarantuje świetne efekty

Metoda mezoterapii igłowej polega na wprowadzeniu aktywnych substancji bezpośrednio do problematycznego miejsca. Działanie podanego preparatu zostaje przez to zwielokrotnione. Efekty zostają też wzmocnione, ponieważ skóra poprzez iniekcje zostaje pobudzona do regeneracji.

Koktajle zabiegowe mogą być przygotowane w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Mezoterapia igłowa to metoda spersonalizowana, gwarantująca szybkie i wspaniałe rezultaty. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób chce z niej skorzystać, kiedy znajduje się w awaryjnej sytuacji urodowej. Kiedy ogrania panika związana ze stanem naszej twarzy i ciała, to mezoterapia igłowa zapewni szybko – gładką skórę, promienną twarz, jędrne ciało.

Mezoterapia igłowa – warto się tego nauczyć

Przygotuj się do mezoterapii

Jeśli jesteś kosmetologiem albo kosmetyczką najlepszą formą przygotowania się do wykonywania zabiegu mezoterapii igłowej jest odbycie szkolenia z tego zakresu. Szkolenia z Kosmetologii Medycznej obejmują następujące elementy nauki mezoterapii igłowej:

  1. W części teoretycznej słuchaczom zostaną przekazane informacje na temat: możliwych powikłań po zabiegu, przeciwwskazań, protokołu zabiegowego, dezynfekcji i sterylizacji.
  2. Następnie omówione zostaną zasady BHP w salonie kosmetycznym.
  3. Słuchacze dowiedzą się, jak powinno być wyposażone stanowisko pracy.
  4. Kolejny etap to praca manualna igłą i strzykawką, różnymi metodami i technikami.
  5. Nauczymy się także dobierać koktajle i preparaty.
  6. Końcowy etap szkolenia to wykonanie zabiegów mezoterapii igłowej twarzy, szyi, dekoltu, skóry głowy, ostrzykiwanie ciała (brzucha, ud, pośladków).

Zdobądź pewność siebie

Odbycie profesjonalnego szkolenia z zakresu mezoterapii igłowej pozwoli swobodnie posługiwać się tą nowoczesną metodą w codziennej pracy kosmetologa czy kosmetyczki. Zyskasz pewność siebie, niezbędną w pracy z ludźmi, którzy trafiają do twojego salonu z konkretnymi problemami i marzeniami. Jeśli prowadzisz salon kosmetyczny, to świetnie wyszkolony zespół kompleksowo zadba o pacjentów.

Kalinowski@chuck.com.pl