Meble ogrodowe okrągłe – stwórz komfortową strefę relaksu

 

Odpoczynek blisko zieleni pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i sprawia, że czujemy się bardziej zrelaksowani. Dysponując ogrodem czy tarasem warto wybrać odpowiednie meble ogrodowe i cieszyć się latem. Meble ogrodowe okrągłe to jedna z licznych propozycji topowych producentów mebli. Co warto wybrać?

Meble ogrodowe okrągłe – harmonia i perfekcja!

Dlaczego meble ogrodowe okrągłe cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Z pewnością kluczem jest tutaj przemyślana forma i nowoczesny design: projektanci proponują nam dzisiaj eleganckie meble ogrodowe, które zachwycą i sprawią, że każda chwila blisko natury będzie jeszcze lepsza. Meble ogrodowe okrągłe to zarówno meble technorattanowe, jak i meble wykorzystujące lite drewno.

Jednym z ciekawszych mebli ogrodowych okrągłych jest stół okrągły z blatem z naturalnego drewna. Stoły takie tworzyć będą punkt centralny w naszych strefach wypoczynkowych i pozwolą na organizowanie przyjęć na świeżym powietrzu. Biesiadowanie przy takim stole może nie mieć końca! Stół ogrodowy okrągły posiada blat drewniany impregnowany – oznacza to, że na długi czas zachowa on wspaniały wygląd i kolor. Nogi stoły okrągłego najczęściej tworzone są również z drewna, jednak w zależności od modelu mogą być one też wykonywane z lekkiego aluminium. W obu przypadkach nogi stabilnie podtrzymują blat i zapewniają komfort podczas długich godzin na łonie natury.

Meble ogrodowe okrągłe – wygodny fotel bujany

Ciekawym przykładem mebli ogrodowych okrągłych jest fotel w kształcie kokonu, którego siedzisko zawieszone jest nad ziemią. Fotele tego typu są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych – ich wyjątkowa forma przyciąga wzrok i unowocześnia przestrzeń wypoczynkową. Fotel w formie kokonu posiada konstrukcję z aluminium malowanego proszkowo, wierzch pokrywa plecionka technorattanowa. Wewnątrz kokonu znajduje się wygodne siedzisko – możemy dodatkowo wypełnić je poduszkami, pledami. Wewnątrz kokonu chronieni będziemy przed podmuchami wiatru, jak i silnym promieniowaniem słonecznym.

 

 

Kalinowski@chuck.com.pl