La Millou – bezpieczeństwo dziecka to szczęście rodzica

Każda mama pragnie, aby jej maleństwo było zdrowe i rozwijało się prawidłowo. Dlatego też, wybierając artykuły dla dzieci i niemowląt, są szczególnie ostrożne i starają się przejrzeć o nich wszystkie informacje.

LA MILLOU to polska marka, która największą swoją uwagę skupia na jakości oferowanych produktów. W myśl zasady, że bezpieczny malec, to szczęśliwi i spokojni rodzice, stara się sprostać wyzwaniu, jakim są oczekiwania klientów. Wszystkie produkty La Millou są tworzone z pasją, tu na miejscu, w naszym kraju. Posiadają niezbędne atesty oraz pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Te wszystkie fakty sprawiły, że śpiworki, kocyki i pościele można już spotkać nie tylko w wielu domach polskich, ale również zagranicznych, na wszystkich kontynentach.

Śpiworek La Millou Stroller Bag to idealne rozwiązanie zarówno do wózka, jak i na siedzenie fotelika samochodowego. Jest wyposażony w otwory na pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu można zapobiec przemieszczaniu się. Mały użytkownik z pewnością będzie czuł się bardzo komfortowo, gdyż śpiworek jest duży i ciepły. Został uszyty z najwyższej jakości bawełny oraz miękkiego polar typu minky.

Produkt La Millou będzie odpowiedni nawet dla dzieci wrażliwych na uczulenia — wewnątrz znajduje się puszysta włóknina antyalergiczna. Zapobiegawczo, żeby śpiworek był użyteczny nawet w najbardziej śnieżne i mroźne dni, w umieszczono również dodatkową warstwę — impregnowany ortalion. La Millou śpiworek do wózka został wyposażony w dwustronny zamek błyskawiczny. Maluch nie ma jednak do niego dostępu, ponieważ został przed nim ukryty. Dzięki temu zabiegowi, mama może być spokojna. W cieplejsze bardziej słoneczne dni, górę można całkowicie odpiąć, tak żeby bobas nie przegrzał się zbytnio.

Metka La Millou stała się już gwarancją bezpieczeństwa i najwyższej możliwej jakości. Produkty firmy nie bez powodu zostały dotychczas wielokrotnie nagrodzone i wyróżnione w prestiżowych konkursach. Jej pracownicy dbają, aby materiały użyte przy wykonywaniu przedmiotów spełniały wszystkie najbardziej wyśrubowane normy bezpieczeństwa. Śpiworek La Millou, podobnie jak inne artykuły został uhonorowany certyfikatem OEKO-TEX 100 W KLASIE I. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że każdy rodzic może być spokojny i pewny swojego wyboru, jeżeli kupi dziecku produkt tej firmy.

Kalinowski@chuck.com.pl

https://xann.pl/sitemap adaptacjawnetrz.pl dicetheatreonice.org