Kubek obiektyw – idealny prezent dla fotografa, także amatora

Kubek w kształcie obiektywu fotograficznego to nie lada gratka dla miłośników fotografowania, ale nie tylko. Ten gadżet przyda się każdemu mężczyźnie jako doskonały termos do codziennej kawy pitej w drodze do pracy czy tzw. męskich wypraw. Przekonajcie się sami, dlaczego akurat ten produkt z kategorii tych oryginalnych jest tak wyjątkowy?

 

Kubek obiektyw jako termos

 

Wnętrze kubka przypominającego termos wypełnione jest najwyższej jakości stalą szlachecką. To właśnie dzięki temu pełni on również funkcję termosu. Utrzymuje wysoką temperaturę kawy bądź herbaty, dzięki czemu ta przez długi czas jest przyjemnie gorąca. To ważne, tym bardziej że zimową porą ciepły napój rozgrzeje o każdej porze dnia. Weźmy pod uwagę, że sesje zdjęciowe realizowane przez fotografów, którzy mogą być najbardziej zainteresowani takim gadżetem, odbywają się nie tylko przy korzystnych warunkach atmosferycznych. Łyk ciepłej kawy z „obiektywu” da profesjonalistom energię na kolejne godziny pracy.

 

Kubek obiektyw na prezent

 

Okazuje się, że kupek w formie obiektywu może stanowić doskonały pomysł na prezent. Przyznacie sami, że to wyjątkowy kształt naczynia do picia różnorakich napojów? Kubek obiektyw sprawdzi się jako prezent dla niego, szefa czy kolegi i to niekoniecznie tych, którzy fascynują się fotografią. To typowo męski gadżet o zaskakującym wyglądzie.

 

Kubek obiektyw – detale

 

Chociaż kubek obiektyw spełnia podstawową funkcję kubka czy termosu, to jednak nie jest taki standardowy. Sam jego wygląd jest nietuzinkowy. Zawiera dekielek niczym prawdziwy obiektyw, który akurat w tym przypadku stanowi przykrywkę. Do tego posiada dodatkowy woreczek, trwałe etui, dzięki czemu dłużej możemy zachować jego należyty stan bez jakichkolwiek wad. Co więcej, woreczek z kubkiem można przytwierdzić do kieszeni albo plecaka, pasuje też do paska kamery albo prawdziwego aparatu fotograficznego. Nadaje się na prezent, bo jest spakowany w estetyczne pudełko.

 

Sprawdź: prezent dla fotografa

 

Jeśli jeszcze nie wiesz, co kupić przyjacielowi, mężowi, koledze, szefowi czy współpracownikowi, zastanów się nad prezentem w postaci kubka-obiektywu. Możesz mieć gwarancję, że tego typu podarunek zawsze spotka się z aprobatą. Możesz go wręczyć na każdą okazję. Jest na tyle uniwersalny i niezobowiązujący, że świetnie sprawdzi się jako prezent mikołajkowy, na imieniny, urodziny czy jubileusz firmy. Dla samych fotografów może być gadżetem, który symbolizuje jego pasję i zawodowe umiejętności.

Kalinowski@chuck.com.pl