Japonia – poznaj jej tajemnicze oblicze!

Japonia od wieków przyciąga licznych podróżników, osoby ceniące wspaniałe krajobrazy. Ten wspaniały kraj, położony na licznych wyspach to idealne miejsce na wypoczynek oraz zregenerowanie sił. Warto również wspomnieć o wyjątkowej kulturze i tradycjach Japończyków, które również wpłyną na nasz odbiór tego kraju. Co warto wiedzieć przed wyjazdem?

Nie tylko technologia!

Pomimo że Japonia kojarzona jest przede wszystkim z licznymi nowinkami technologicznymi przebywając tutaj z pewnością znajdziemy chwile na wycieszenie. Poza wielkimi miastami poznamy wspaniałą roślinność oraz zanurzymy się w licznych gorących źródłach. Te ostatnie przez wieki zasilały publiczne łaźnie. Warto znaleźć chwilę, aby skorzystać z takich łaźni – są to miejsca pełne spokoju, ciszy.
Przebywając w Japonii warto także zagłębić się w historię tego wspaniałego regionu – wybierzmy się do muzeów, dowiedzmy się, kim byli szoguni, jak funkcjonowała Japonia jeszcze 100-150 lat temu. Z pewnością niejednokrotnie dostrzeżemy także sunące z gracją gejsze.

Doskonała kuchnia

Japońska kuchnia to spore wyzwanie dla Europejczyka, pomimo znajomości sushi. Będziemy pozytywnie zaskoczeni ilością ciekawych smaków oraz wysoką jakością oferowanych produktów.
Reasumując: wakacje japonia w tym kraju to świetny sposób na poznanie nowej kultury i skuteczny odpoczynek.

Kalinowski@chuck.com.pl

lillanails.pl poznajauditt.pl ndsworlds.com