Jak przygotować się do zabiegu powiększania piersi?

Praktycznie każda kobieta marzy o obfitym biuście, jednak nie wszystkie Panie natura hojnie obdarzyła. Dzięki temu, iż obecnie medycyna estetyczna bardzo prężnie się rozwija istnieje możliwość powiększenia swojego biustu. Jednak czy rzeczywiście jest to bezpieczny zabieg oraz w jaki sposób powinniśmy się do niego przygotować?

Powiększanie piersi doskonałym rozwiązaniem

Obfity biust to dla wielu kobiet największe marzenie. Jednak nie wszystkie Panie mogą pochwalić się dużymi piersiami. Z tego powodu tak wiele kobiet w ostatnim czasie decyduje się na powiększenie biustu. Warto pamiętać, iż jest to doskonały zabieg dzięki któremu możemy zyskać praktycznie dowolny rozmiar piersi. Zatem czy jest on bezpieczny?

Niestety coraz więcej kobiet ma obawy, czy powiększanie piersi jest bezpieczne. Powinnyśmy mieć świadomość, iż obecnie medycyna estetyczna bardzo prężnie się rozwija i powiększanie biustu jest w pełnie bezpiecznym zabiegiem. Jest ono wykonywane w pełnym znieczuleniu, a także bezpośrednio przed zabiegiem pacjentka musi wykonać szereg istotnych badań, które wykluczą różnego rodzaju powikłania jakie mogą wystąpić po lub tez w trakcie zabiegu.

Warto pamiętać, iż efekt zabiegu oraz jego przebieg jest uzależniony od tego w jaki sposób się do niego przygotujemy. Każdy lekarz, który kwalifikuje daną pacjentkę do zabiegu odpowiednio wcześniej kieruje ją na wybrane badania. Zatem o jakich badaniach powinnyśmy pamiętać przed zabiegiem?

O czym powinnyśmy pamiętać przed zabiegiem powiększania piersi?

Przede wszystkim bardzo ważne badania, które powinnyśmy zrobić bezpośrednio przed operacją to badania krwi oraz serca. Jest to bardzo istotne, aby wyniki które przyniesiemy naszemu lekarzowi były aktualne. Niestety jeżeli nie wykonamy tych badań bezpośrednio przed zabiegiem, a przedstawimy naszemu chirurgowi stare badania sprzed kilku miesięcy może on nas nie dopuścić do zabiegu.

Przed powiększaniem biustu warto także wykonać RTG klatki piersiowej. Nie możemy także zapominać o tym, aby zaszczepić się przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B.

Decydując się na zabieg powiększania piersi powinnyśmy przede wszystkim mieć świadomość, iż choć dzięki niemu możemy zdecydowanie powiększyć rozmiar swojego biustu nie jest to zabieg całkowicie bezbolesny. Niestety po ustaniu działania środków przeciwbólowych możemy odczuwać pewien dyskomfort w obrębie naszej klatki piersiowej. Jednak jak uważa wiele kobiet, nie jest to bardzo intensywny ból i warto poddać się powiększaniu biustu, aby później móc cieszyć się z efektów.

Więcej o powiększaniu piersi znajdziesz na http://art-med.com.pl/

Kalinowski@chuck.com.pl