Jak nakładać lakier winylowy

Profesjonalny manicure wykonany nowoczesnym lakierem winylowym, to najlepsza propozycja na rynku, przede wszystkim dla bardzo zabieganych osób, które na co dzień nie mają wystarczającej ilości wolnego czasu, aby regularnie dbać o swoje paznokcie. Lakier winylowy jest zdecydowanie twardszy niż tradycyjny manicure, który wykorzystuje zwykły lakier do paznokci i co najważniejsze nawet w najmniejszym stopniu nie niszczy płytki paznokci. Najlepsze jakościowo lakiery winylowe, są w stanie wytrzymać nawet 7 dni. Trwałość wynika z zastosowania specjalnych polimerów winylowych, które doskonale utwardzają lakier i co najważniejsze wyśmienicie ochraniają płytkę paznokci przez uszkodzeniem.

Prawidłowe nakładanie lakieru winylowego

Lakier winylowy powinien być nałożony bezpośrednio na oczyszczoną płytkę paznokcia. Osoby, które decydują się na ciemny, albo bardzo intensywny kolor, muszą liczyć się z tym, że lakier winylowy może nieco odbarwiać płytkę malowanych paznokci. Winylowy lakier aplikowany jest praktycznie tak samo jak tradycyjny lakier do paznokci. Kobiety, które chcą uzyskać bardziej wyraziste kolory, powinny nałożyć dwie warstwy lakieru.

Profesjonalny zestawy do manicure winylowego

Na naszym rynku bez żadnego większego problemu możemy znaleźć profesjonalny zestaw do sporządzania manicure winylowego. W zestawie tym znajduje się lakier i specjalny top coat utwardzający, którego głównym zadaniem jest dodatkowe zabezpieczenie paznokci przed ścieraniem i pękaniem. Jeżeli nie mogą Państwo w żadnym stacjonarnym sklepie znaleźć zestaw do manicure, to warto skorzystać z sklepów internetowych, gdzie mamy bardzo szeroki wybór i zdecydowanie niższe ceny. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę google frazę – lakiery winylowe sklep i bez żadnego większego problemu znajdziemy masę profesjonalnych sklepów internetowych, w którym możemy zrobić wygodne zakupy bez potrzeby wychodzenia z domu. Przed dokonaniem zakupu, warto poczytać opinie o poszczególnych sklepach online, które również znajdziemy w Internecie.

Kalinowski@chuck.com.pl