Jak najlepiej narysować postać?

Wydawać by się mogło, że do narysowania postaci nie trzeba wielkich umiejętności. Właściwie jest to prawda. Tym bardziej, że już dzieci w przedszkolu podchodzą do rysowania postaci. Tu jednak nie chodzi o wykonywanie tego typu rysunków. Tu chodzi o komputerowe kreowanie wirtualnych postaci. Jak tego dokonać?

Kurs Concept Art projektowanie postaci od podstaw

Aby tak się stało, potrzebna jest dobra znajomość komputera. A dokładnie programu komputerowego, który umożliwia rysowanie postaci, a także character design. Aby było możliwe wykonywanie takich rzeczy, należy zapisać się na kurs Concept Art projektowanie postaci. Dlaczego warto? Ponieważ będzie można nauczyć się kreować własne postacie, tworzyć concept arty, które wykorzystywane są w animacjach, a nawet w grach komputerowych. Jest to tak naprawdę gra o wielką stawkę, dlatego też warto poświęcić chwilę na to, aby zdobyć poszczególne umiejętności. W szczególności, jeżeli ktoś naprawdę dobrze czuje się w tym temacie.

Jak tworzyć rysunek cyfrowy?

Wydawać by się mogło, że jest to skomplikowane. Tak jest, ale są takie osoby, które wiedzą, że rysunek cyfrowy i wszystko to, co jest z nim związane, jest dla nich stworzony. Warto więc zapisać się na takie szkolenie, gdzie można dowiedzieć się m.in. jak pracuje się z kluczowymi narzędziami Photoshopa, jak tworzy się poprawne szkice anatomiczne, jak wykonuje się odpowiednie światłocienie, czy też jak projektuje się stroje w stylu fantasy. Tematyka takiego szkolenia jest bardzo szeroka. 

 

Kalinowski@chuck.com.pl