Idealny zakątek ogrodowy

Urządzając mieszkania, zawsze pamiętamy o każdym skrawku. Wszystko planujemy dokładnie, wykorzystując z rozmysłem wszystkie zakamarki. Stylizując każdy fragment przestrzeni. Staramy się, aby nasze aranżacje były niebanalne i żeby przede wszystkim sprawiały nam przyjemność. Nic dziwnego, przecież chcemy cudnie żyć i być w codzienności. Podobnie warto pomyśleć o ogrodach, które dają przecież tyle możliwości!

Pobyć przez chwilę w samotności

Naprawdę warto wykorzystać w pełni potencjał, jaki daje nam przestrzeń ogrodowa. Na gardenspace.pl dowiemy się, jak to zrobić – jak zaczarować miejsce, w którym umieścimy piękne i wygodne meble oraz dodatki uprzyjemniające ogrodowe bycie. Relaksujące fotele wiszące czy głębokie fotele ogrodowe, leżaki i leżanki, sofy oraz całe zestawy wypoczynkowe – to przedmioty, które sprawią, że do ogrodu zaczniemy uciekać znacznie częściej. Niemal każdego dnia, gdy tylko zapragniemy wyciszyć się i pobyć w rozkosznej samotności, zanurzając się w fotelach ogrodowych. Przecież ogród, tonący w zieleni albo nawet ten deszczowy, to najlepsza przestrzeń do odnalezienia siebie i zrozumienia swoich pragnień.

Spotkać się z najbliższymi

Pomysłowo urządzony zakątek ogrodowy, zorganizowany w miejscu wyjątkowym, to doskonała przestrzeń do spotkań. Idealnie taką funkcję spełni taras, weranda, domek ogrodowy czy altanka. Ale czasami warto poszukać miejsca zupełnie oderwanego od realności. Ukrytego gdzieś w głębi ogrodu. Na przykład  w jego leśnym zakątku, wypełnionym zapachem iglastych drzew, odwiedzanym przez wiewiórki i jeże.

Nagle poczujemy się tak, jakbyśmy znaleźli się w bajcie. Zaprośmy do niej najbliższych, rodzinę i przyjaciół. Wystarczy w odkrytym zakątku ustawić zestaw kawowy z rattanu czy technorattanu (meble lekkie i łatwe do przenoszenia), żeby zorganizować salon w magicznym stylu

Kalinowski@chuck.com.pl

audyt strony google filaria.org led lampy do zahrady