Hygge od kuchni

Duńczycy znaleźli określenie dla stylu bycia, czy też stanu emocjonalnego, który stanowi istotę poszukiwań i dążeń także człowieka współczesnego. Hygge – to sztuka lub umiejętność bycia szczęśliwym, to znajdowanie spełnienia i radości w drobnostkach. To umiejętność patrzenia na małe rzeczy i sprawy tak, żeby dostrzec w nich rzeczywiste piękno. To zdolność nadawania sensu temu, co nas spotyka na co dzień, co często umyka niedostrzeżone. Jak kropla deszczu spływająca po liściu paproci. Albo łza szczęścia zatrzymana na miękkim policzku ukochanej osoby.

Radość gotowania

Nowoczesne meble kuchenne komplety nie potrzebują wiele, żeby ukształtować nasze codzienne bycie w kierunku hygge. Szczypty wyobraźni, pomysłowego przepisu, łyżeczki oryginalnego smaku, garści radości. Przecież przygotowywanie zwykłego śniadania może sprawić nam ogromną przyjemność. Zwłaszcza gdy mamy dla kogo to robić. Gdy w ten sposób wyrażamy naszą miłość czy sympatię, naszą troskę o ukochane osoby. Hygge od kuchni to rewelacyjny sposób na powiedzenie komuś, że go kochamy i że chcemy o niego dbać na wiele sposobów.

Radość przebywania razem

Jeśli chcemy w salonie wykreować przyjemny zakątek do rodzinnej integracji, wówczas niezastąpione okażą się meble Bydgoskie. W kuchni także warto wyczarować takie miejsce, w którym wszyscy pobędą razem, na spokojnie. Na przykład przy drewnianym stole, do którego dostawimy wygodne krzesła rattanowe.

Radość delektowania się codziennością

Kuchnia to najlepsze chyba miejsce do tego, żeby w pełni rozkoszować się codziennością. Jej wszystkimi smakami, barwami, zapachami. Zwłaszcza gdy uda nam się ją otworzyć na cudowny ogród. Dlatego też okna wielkoformatowe do kuchni to naprawdę dobre rozwiązanie. Pozwalające kształtować życie w stylu hygge.

Kalinowski@chuck.com.pl

etc-sa.com kerganos.com adaptacjawnetrz.pl